Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Početnica u akvaristici Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milica_-_




Registrovan: 30 Jan 2017
Poruke: 0
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2017 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Početnica sam u akvaristici. Na poklon sam pre nekih mesec dobila akvarijum od 6l sa zlatnom ribicom i čistačem. Na dnu imam sitne šarene kamenčiće, veličine možda oko 5mm. Na početku nisam imala ni filter ni pumpu, pa sam na svakih nekoliko dana menjala vodu i svaki put sipala kapi za vodu, koje su mi oni dali, mislim da je jod, i malo soli, tako mi je rečeno. Tek od skoro sam uzela mali sunđer filter i vazdušnu pumpu. U međuvremenu sam uzela gupi ribice, par, i zebrice, takođe par, i jednog puža amazonca. Od biljaka imam samo limun, valjda se tako zove. Čitajući dosta po internetu, shvatila sam da je od početka to bila mala litraža za zlatnu ribicu, pa sam našla da je udomim. Međutim, to neće biti baš u skorije vreme, jer drug nije tu. Primetila sam da zlatna ribica po sebi ima crne tačkice, najviše oko repa i na glavi i oko usta. To sam primetila još jednom ranije, ali je kratko trajalo. Da li znate šta je u pitanju? Inače, pliva sasvim normalno i jede kao i do sad. Hranim ih sa osušenim crvićima i sitnim granulicama, rečeno mi je da je to za boju. I da li sve ove ribice mogu da držim u akvarijumu? Hvala vam na svakoj pomoći/savetu/sugestiji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2017 9:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početnik u akvaristici Aleksandar193 Početak u akvaristici 22 Ned Apr 30, 2023 4:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak akvaristici Uros1999 Početak u akvaristici 0 Čet Jan 26, 2023 3:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License