Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ukrstanje guppyka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Čet Feb 16, 2017 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drustvo, ja se izvinjavam sto otvaram novu temu ali nisam uspeo da nadjem to sto me zanimalo pa bih iskoristio priliku da ovamo postavim par pitanja, da li ce se ukrstati gupike ako u istom akvarijumu npr imamo moscow guppy, columbia guppy, endler guppy itd? I sta ce biti sa tim malcima odnosno da li ce da budu zdravi ili ce da imaju neke deformitete? Ili ako neko ima link o tome da ostavi da bih procitao nesto vise o tome. Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 16, 2017 12:21 am Snimi Poruku Nazad na vrh

PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Feb 16, 2017 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neće im ništa faliti. Samo ćes dobiti mesance, biće haotično šareni. Ima na netu dosta priče oko ukrštanja gupike i baš nije naivno. Mrzi me sad da tražim ali googl -aj malo naći ćeš.
Ja pokušavam da napravim liniju albino read gupy ali još nisam uspeo, istina tek pokusavam 2-3 meseca. Ne mogu da nadjem dobre ženke, neće niko da proda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ukrstanje gupika Laky Početak u akvaristici 0 Ned Dec 18, 2016 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ukrstanje Neritidae vrsta Lenji Lisac Ostali Stanovnici 1 Pon Okt 17, 2016 6:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ukrstanje albino ancistrusa i obicnog... Vladica Arsic Razmnožavanje 7 Pon Avg 19, 2013 1:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black Moly ukrstanje tomislav85 Razmnožavanje 5 Sub Nov 26, 2011 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ukrstanje narandzastog i "zeleno... Fricky`88 Razmnožavanje 18 Sre Okt 06, 2010 11:55 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License