Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 PRodajem akvarijum 160*40*40 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2017 2:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pitanju je akvarijum iz teme:
http://www.akvarijum.org/forum.....4-105.html

Sa metalnim postoljem 30x30

Led rasveta maksimum 189W za biljnu akvaristiku, ili trenutno 90 w za amazon varijantu..(imam u rezervi jos puno dioda)
2 napajanja nezavisna.
Grejac, vazdusna, motorna pumpa, unutrasnji mali filter

-10-tak nana

- 40-tak crnih neonki, skoro maticne
-25 kraljevskih ista velicina kao kraljevske
- 30 ancistrusa 3-7cm.
- 7 skalara 6-7 meseci.

Kvarcni pesak 25kg.

Panjevi, grane, i jos mnogo sta sta imam od opreme.

- Razlicite zive hrane.. Vitamini, lekovi, hrana..Pincete, Makaze, ne znam ni ja sta sve imam.


Nalazim se u Vranju, prednost jug Srbije ili dogovor u vezi prevoza, ne saljem nego dolazite vi po akvarijum.
Posebno se ne prodaje, mogucnost jedino kupovina ribica(komplet neonki itd.. Ne moze 10 ovih ili onih, znaci sve ili nista.)
Sve se moze proveriti, akvarijum je i dalje u funkciji. Ponuda vazi do kraja meseca. Dogovor u pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2017 2:53 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2017 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne dodje do zabune, ribice se mogu slati gde ima autobuska linija.
Dok akvarijum ne saljem osim ako se unapred ne dogovorimo u vezi toga, i u tom slucaju placanje unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License