Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Automatska hranilica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rossonero
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Apr 2012
Poruke: 7

PorukaPoslao: Sre Mar 01, 2017 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko zna postojili automatska hranilica koja ima tajmer na 48 sati?
Pokušavao sam da pronadjem ali uzaludno,sve su 24 sata na koje sam naleteo.
Hranim moje malawe različitom hranom svakog dana i hranilice bi mi baš pomogle jer sam dosta odsutan od kuće.
Pozdrav!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 01, 2017 11:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 02, 2017 4:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A je l' bi ti završila posao hranilica u koju je moguće staviti odvojene obroke, tako da praktično svaki može da bude različit?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rossonero
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Apr 2012
Poruke: 7

PorukaPoslao: Čet Mar 02, 2017 10:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda bi i mogla da završi posao,ja ih hranim 3 puta dnevno jedan dan listići drugi dan granule.Ako ima dovoljno pregrada moglo bi i tako.Koliko bi dana mogla da podrži takva hranilica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 02, 2017 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo skuplja varijanta, ali moze da sljaka... dva digitalna tajmera (imaju mogucnost stelovanja po danima) i dve automatske hranilice, pa udri Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rossonero
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Apr 2012
Poruke: 7

PorukaPoslao: Čet Mar 02, 2017 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala gangster!Nisam znao da digitalni imaju mogucnost stelovanja po danima jer imam ove mehanicke koji to naravno nemogu.Nije bitno sto je skuplje,ja sam i razmisljao da kupim dve hranilice samo da imaju tajmer na 48 sati.Do sada sam dosta para stukao u akvaristiku tako da me ne vadi jos dva tajmera:)Vazno je da mi olaksa zivot i da moji malawi dobro klopaju i napreduju,hvala za ideju jos jednom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Juwel hranilica -Rešeno Plivac Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 24, 2019 2:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka JUWEL automatska hranilica senkasenkasenka Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Dec 11, 2018 6:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Juwel hranilica Svarog Arhiva Malih Oglasa 2 Pon Mar 13, 2017 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Juwel automatska hranilica - NOVO Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jan 09, 2016 10:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranilica Vlada991 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Okt 30, 2014 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License