Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hygrophila Pinnatifida Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2017 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dal neko ima iskustva sa ovom biljkom, al kad je u pitanju akvarijum koji nema CO2, naravno prihrana kroz vodenu kolonu, micro, macro, gvožđe i hranljiva podloga se podrazumeva, to imam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2017 10:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 24, 2017 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam je nabavio nedavno pa je u fazi prilagodjavanja. Nesto mi kilavo izgleda...
Spada u sporo rastuce.

Meni je svaka nova biljka sa kojom se susretnem interesantna pa je vise pratim kako se ponasa. Ova me trenutno nesto bas i ne odusevljava a ni ne obecava Smile

Koliko dugo je ti imas?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
itan
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 33
Lokacija: BG

PorukaPoslao: Pet Feb 24, 2017 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i meni se ta biljka dopada ako neko ima visak koji pelcer moze trampa Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luvias
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2016
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 24, 2017 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam iskustva sa navedenom biljkom, ali sam cuo da je jako teska na prilagodjavanju. Znaci treba biti strpljiv i cekati da krene. Moze da se sadi a moze i da se veze za drvo. Mozes najverovatnije i bez co2, ali ti biljka nece izgledati kao sto bi trebalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 24, 2017 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane nemam je još uvek, svidela mi se, pa razmišljam da je uzmem, al reko da se raspitam pre toga, da mi ne propada bezveze, ako neće funkcionisati kod mene, pretpostavljam da joj treba CO2 da bi dobila tu neku crvenkastu, bordo boju, al sam mislio možda bez CO2 neće imati tako lepu boju, al barem neće propadati, pa me to zanimalo Smile jel ti imaš CO2?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 24, 2017 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja kad sam je nabavio je bila svetlo zelene boje a i dalje je takva. U kakvim uslovima je rasla Boga pitaj Smile
Nije dugo kod mene, mozda 15-tak dana +/-
Meni je uletela u akvarijum gde se hranljiva podoga vec davno istrosila tako da verujem da nije bila bas odusevljena time. Pre neki dan sam sve prepakovao i ubacio hranljivu podlogu pa mi ostaje da cekam, pitanje je koliko cu imati zivaca za nju Smile Najbolje bi bilo da zaboravim na nju pa da me iznenadi Smile
Pustio sam joj co2.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2017 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kode mene je mjesec dana i raste ko luda i na korjenu i u zemlji... odlična biljka
Image

vidi se lijevo u kutu i vidi se po orijenima.... odlična biljka meni jedna od dražih sigurno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 28, 2017 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da, vi obojica imate CO2, još se kod Bojana i muči malo biljka Smile verujem da joj je ipak neophodan CO2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 02, 2017 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova moja kad je stigla kod mene je izgledala kao diformis koji je rastao u losim uslovima i sa nedostatkom svetla. Bas katastrofalno stanje. Da li ce se izvuci ili ne videcu. Zasadio sam je na neko mesto koje nije toliko vidljivo da zaboravim na nju Smile u suprotnom bi se samo nervirao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 10:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahhahahhaha dobra taktika, držimo palčeve da krene lepo da raste Very Happy mislim da mi se ipak smeši CO2 u nekom narednom periodu, sad kujem neke planove, tako da biće onda prilike i za Pinnatifidu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka hygrophila corymbosa siamensis namilax Biljke 0 Pet Okt 27, 2023 4:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hygrophila/limun ili Novi Sad nenad.dragisic Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jul 10, 2020 1:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ludwigia Repens, Hygrophila Angustifo... boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 29, 2019 12:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hygrophila pinnatifida paddy Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jul 28, 2018 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hygrophila corymbosa problem Aco83 Biljke 9 Ned Mar 04, 2018 11:56 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License