Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Co2 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cukarac
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2014
Poruke: 21
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2017 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po iskljucenju co2,koliko dugo ostaje prisustvo istog u akvarijumu? Pitanje za iskusne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2017 3:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2017 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi od velikog broja faktora, ali generalno relativno kratko, reda desetine minuta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 02, 2017 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne bih otvarao novu temu, nadovezacu se samo, da li neko zna gde može da se kupi nova boca za CO2, u messer-u prodaju samo od 10L, nema manjih, nešto guglam po netu, osim ovih polovnih, ne mogu da nađem da ima negde prodaja ili sam lud Very Happy
A drugo pitanje, pošto imam akva od nekih npr 70-75L, da li mi je nekih 5L ok ili je previse? Mislim kontam što veća, duže će trajati, al reko bolje pitati prvo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi ima li ko malo da pomogne Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije 5 l previse, po meni ako ti novac nije problem i prostor onda uzmi veliku i miran si duze vreme.Ja koristim one najvece, punjenje 30kg, em sto je na pare jeftinije em sto nemas cimanje na par meseci da menjas.
Jedino sto treba pomoc drugara da se iznese, ako si u zgradi bez lifta moze biti problem.

Inace ova zamena je bila u krijogas, a vidim da imaju u BG jedinicu.2670 je 30kg.
"Nova" takva. puna, kosta oko 12-13000, mozda nesto preko sad...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema u akvarijum artu?
Vatrosprem ti je imao one male CO2 aparate za gašenje požara, nisu bili definitivno 10kg, samo manji od toga. Da li može za akvaristiku to tek ne znam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema u Krijogasu već godinu dana, tako su mi rekli, u messeru ništa ispod 10kg, a Nešo otvori mi oči, gledao sam ja kod njih, al sam se nešto izgleda istripovao da sam nešto drugo video, tj da sam video neku drugu cenu, nema kod njih, al može da se naruči.

Nego sad imam jednu drugu nedoumicu, visina koja mi je slobodna u komodi je 55 cm, a ne znam konkretne dimenzije za 5 kg i 3 kg, nešto sam se malo informisao, al ne znam dal su to standardi, dal su sve iste od 5 kg ili ima raznih dimenzija, mislim da bi mi od 5 kg bila visoka, da bi odgovarala od 3 kg, jel bi mi bila dovoljna od 3 kg za moj akva? a da ne punim često bocu, makar dva meseca da izdrži Very Happy

Ako neko ima od 5 kg i od 3 kg, pa ako može da mi napiše samo visinu koja je, da imam okvirno da planiram šta i kako Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja je od 3kg visoka 42-43cm, sa sve ventilima i manometrima. Bez njih koji cm manje, ali to vec zavisi od vrste regulatora i dodatne opreme, odnosno nacina montaze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam od 10l na nekadasnjeh 40 i kusur litara.. a sad ce biti novi akv malo veci.. boca stoji sa strane komode. Ovu napunis i miran si par meseci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 05, 2017 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ralke moram i da ispunjavam estetske uslove (žena), tako da sve to mora da bude spakovano u komodu, ništa sa strane, mada iskreno i meni se ne svidja da mi tako bude nešto sa strane, a Blue sviđa mi se ta visina, tako da si me obradovao, ta bi mi taman odgovarala i ta 3 kg, verujem da bi bila dovoljna za mojih 70L Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License