Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 koncaste alge Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
J-Bone
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2016
Poruke: 23
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. U akvarijumu, manjem, oko 50L, javile su mi se koncaste alge. Akvarijum mi je manji, ima dosta biljaka, medjutim osvetljenje i je slabo, oko 10w na 50L. Ovaj akvarijum mi je neka proba, ali hocu da prebacim neke biljke u veci od 100L, pa me zanima da li cu da prenesem te alge u taj drugi akvarijum i da se tu razmnoze (da ga zarazim) i da li, ako pojacam svetlo, ce one da se izgube u manjem. Ne bih da koristim alge exit i drugu hemiju.
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 10:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 04, 2017 7:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preselićeš ih svakako, a da li će tamo nastaviti da rastu ili nestati, zavisi od uslova u tom akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Mar 04, 2017 12:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Velika je to napast. Imao sam iskustva sa njom. Alg Exit bi to vrlo lako rešio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
J-Bone
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2016
Poruke: 23
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Mar 04, 2017 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probacu, pa cu da vidim, ako se namnoze i tamo, uzecu alg exit. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Mar 04, 2017 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je imaš u 1 imas je i u drugom samo tamo nemaju uslova da buknu tako da se ne moj puno cimati oko prenošenja.
Jesi li probao dal ih jedu Molike?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
J-Bone
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2016
Poruke: 23
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Mar 04, 2017 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam ih ni u jednom akvarijumu, al uzecu nekoliko zivorotka pa cu taman da vidim. Ne gine mu algexit Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alge po biljkama Yaesu Biljke 8 Čet Apr 08, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alge Nemanja21 Početak u akvaristici 7 Sre Dec 09, 2020 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele alge Zelenizeleni Alge 4 Ned Apr 26, 2020 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoc oko indetifikacija alge Uros1999 Alge 3 Pet Dec 06, 2019 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License