Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kozice i ribe - zajedno u akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

postovani
posto mi sutra stize paket kozica molio bih za dodatnu potvrdu
U akvarijumu imam samo kraljevske neonke, zebrice i kuli kuli.
ali imam i jednog koridora muljasa i jednog ancistrusa. da li njih treba da se resim. Akvarijum je dosta ubljen ali sve su u glavnom zbunovi srednje velicine i malo mahovine.
takodje da li se red chery kozice ukrstaju sa zelenim
Hvala za odgovor
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 3:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neonke će loviti jesti mlade i male kozice. Zebrice možda ščepaju neku manju koja odluči da pliva. Muljaš i ancistrus ih uglavnom neće dirati kuli nemaju dovoljno velika usta da bi lovili kozice. Kozice su hrana za ribe tako da ako je koziva dovoljno mala riba će je pojesti.
Boje ukrasnih kozica su dobijene selektovanim razmožavanjem i ishranom. Ako ih budeš mešao kozice iste vrste(boja je samo kamuflaža) na kraju će ti preovladati prozirne kozice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ljubisa03
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2017
Poruke: 77
Lokacija: Kula, vojvodina

PorukaPoslao: Čet Mar 23, 2017 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala za odgovor
Pre neki dan sam pustio 20 kozica od 10-20mm u akvarijum ribe ih ne diraju. jedino jedna zebrica se odlucila da pokusa da ulovi manju kozicu u preplivavanju ali je samo udarila, ako sam dobro video, i nastavili su dalje obadvoje kao da se nista nije desilo.
I jos jedno pitaje... ako se bija kozica dobija ishranom, kako da crvene kozice ostanu i postanu jos crvenije?
Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ejsventura
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2013
Poruke: 16
Lokacija: Sevojno

PorukaPoslao: Ned Feb 11, 2024 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je moguće u ovom akvarijumu da opstanu korice, od ribica će biti 15tak ancitrusa, 10tak koridorasa ali će biti 30tak neonki i zebrica...
https://tinypic.host/image/1000011091.pZ4wa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ejsventura
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2013
Poruke: 16
Lokacija: Sevojno

PorukaPoslao: Ned Feb 11, 2024 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....281%29.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License