Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 cikliranje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od cikliranja je proslo nekoiko dana,zelim da stavim sliku da date vasu ocenu😀
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 6:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako da ubacim sliku kad su sve vece od dozvoljene velicine?
Pokusao sam da je isecem al ne vredi,opet je prevelika!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t1479.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Vladimire!
Otprilike to je to za pocetak😀
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 25, 2017 8:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tesko je ostaviti neki komentar kad nisi napisao nista ni o podlozi ni osvetljenju Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Mar 25, 2017 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svakako dobar pocetak u smislu da nema nikakav dvorac, vestacko bilje i bilo sta plasticno. Predlog je da ubacis neki panj, kamen i kokosov orah da sredis i napravis pecinu. Sto se biljaka tice tu ti ne mogu bas pomoci ali mislim da treba malo da menjas raspored jer tako deluje kao da si samo hteo da posadis i popunis prostor.
Kao sto rece Bojan napisi malo sta imas od opreme, podloga, osvetljenje, pumpa, filter...
Srecno. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Sub Mar 25, 2017 3:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ovako,dole je hranjiva podloga i preko je kvarc nisam siguran koji.Pumpa je atman hf-0300 a osvetljenje stedna sijalica philips tornado.A sto se tice biljaka mozda izgleda kao da je nabacano ali ja sam mislio da kad se to malo rasiri da bude kao pozadina posto je akvarijum od 23l uzi je pa sam mislio da ne izgleda prazno.Naravno ako imate neki predlog sto da ne😀.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Mar 25, 2017 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako planiras biljke, onda bi bilo pozeljno da stavis neku tamnu pozadinu da sto vise dodju do izrazaja, mozes i neki diy co2 da napravis, imas na delu foruma "Uradi sam". Na sve to dodaj jedan panj i neko kamenje i eto, pogledaj kako su to drugi radili, nemam bas osecaja za skejp pa ne mogu da predlozim kako da uradis.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Ned Mar 26, 2017 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da tako sam i mislio hvala svakako. Jedno pitanje sad kad sam dosao kuci pogledam ove zelene biljke koje su nize ne znam kako se tacno zovu kao da su malo potamnele na vrhovima,da nije to mozda zbog jacine svetla ili?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Mar 26, 2017 2:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je "Hemianthus micranthemoides" i ne znam kako mislis potamnela, koliko znam treba da bude zelena kao na tvojoj slici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Ned Mar 26, 2017 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrhovi kao da su uvenuli,da li svetlo treba da se gasi posto je meni upaljeno non stop?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Ned Mar 26, 2017 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bogdan123456 ::
Vrhovi kao da su uvenuli,da li svetlo treba da se gasi posto je meni upaljeno non stop?



Ni u prirodi nema svetla non stop. Ne bi bilo loše da pročitaš nekoliko tema pre postavljanja pitanja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Ned Mar 26, 2017 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trazio sam i nisam mogao da nadjem nemam dovoljno vremena posto sam na poslu 12 sati.Upravu si hvala malo cu gasiti sijalicu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bogdan123456
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2017
Poruke: 14
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pon Mar 27, 2017 12:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na listovima biljaka su se pojavili kao neki koncici,sta bi to moglo da bude?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nov pocetak, pravilno cikliranje Nebojsa92 Početak u akvaristici 9 Pet Jan 04, 2019 5:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cikliranje novog akvarijuma rio180 ASX Početak u akvaristici 4 Sre Apr 18, 2018 9:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cikliranje isako Početak u akvaristici 5 Čet Dec 25, 2014 8:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cikliranje i alge.. Glavash Početak u akvaristici 1 Čet Apr 10, 2014 9:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ponovno cikliranje ili ne? mil-an Akvarijumi 4 Uto Apr 16, 2013 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License