Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Borac - Kupovina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nucleo




Registrovan: 12 Mar 2017
Poruke: 2

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 3:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi, nov sam na forumu i mozda ne znam sva pravila... Imam tri borca , svi su odvojeni, ali mi trebaju zenke... zelim da ih mrestim... da li neko na forumu prodaje ili zna gde mogu u beogradu nabaviti zenke borca?

Hvala puno..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 3:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovde imamo par clanova koji su se "igrali" sa borcima. Samo, ne znam koliko su jos aktivni
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tamba Lamba
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2012
Poruke: 87
Lokacija: Beograd-Železnik

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas u Sremčici zenke 150 din mužjaci 250 din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde to u Sremčici?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nucleo




Registrovan: 12 Mar 2017
Poruke: 2

PorukaPoslao: Ned Mar 26, 2017 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nasao sam neke zenkice, u pet sopu na Vozdovcu... Upario sam neke borce sa zenkicama i prvi pokusaj je bio propast.
Mislim, u sred "parenja" sam pomerio stiropor i skroz rasturio gnezdo.. Evil or Very Mad

Evo sad trazim po forumu da lli je neko imao takav problem, ali mi je hitno da znam sledeće... Novi pokusaj, nova dva borca, i gnezdo se raspalo
sve oko stiropora... ostao je samo onaj deo ispod stiropora... zanima me da li ja tu nesto mogu da pomognem, uradim ili ne..? i da li je propao i ovaj pokusaj?

Druga stvar je , koliku pauzu da pravim izmedju dva mresta boraca? da li je to vreme isto i kod muzjaka i kod zenkica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka RO uredjaj kupovina Ikebana Hemija 3 Sub Nov 26, 2022 8:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License