Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum bolan v.2 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Mar 10, 2017 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedna za barbusima.
Za sada ih ima 11, ali planiram da povecam broj

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 10, 2017 10:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Mar 10, 2017 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam 8 malaca ancistursa da sto pre ociste panjeve

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam kako si ti zadovoljan, ali meni izgleda vrlo lepo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu da se žalim Very Happy
Izgleda mi super. Pozadina koju sam izabrao daje odličan efekat.
Samo da se strpim , da se razbistri voda, izgleda da je podloga i panjevi malo boje.
A i veliki anci tome pridodaje, potkopavama mi skejp. Iza panjeva, kod filtera je raskopao podlogu skroz do stakla. Jutros mi je voda bila mutna ko Sava za vreme poplave.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 12, 2017 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super izgleda, još kad se malo razraste, biće ekstra Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Mar 28, 2017 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gotov je i poklopac. Ostala je samo sitnica oko reflektujuće folije.


Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Apr 02, 2017 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prošlo je skoro mesec dana od formiranja akvarijuma, biljke se drže dobro iako ne dodajem ništa od preparata.
Izvadio sam kamenje koje je pritiskalo granje i zakacio sam nove nane.
Dodao sam malu ataman pumpu da izigrava skimer.
Sad mogu da krenem sa povećanjem jata barbusa. Razmišljam i o nekom jatu rodostomusa, ali o tom potom.




Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Apr 03, 2017 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

komso jesi li razmisljao o nekoj mahovini po ovim granama nekako su mi gole !!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Apr 03, 2017 9:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako sam hteo.
Leva strana ce da bude u microsorumu i nanama, a desna je namerno gola. na par mesta cu da nakacim neku nanu ili microsorum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 06, 2017 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo ovo izgleda i dobro gura Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 17, 2017 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Čet Maj 18, 2017 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je odlicno!!! Svaka cast!! Barbusi.. hmm, devojka i dalje hoce da me ubije sto sam prestao da ih cuvam..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Jun 26, 2017 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Jun 27, 2017 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Staurogyne repens i pogostemon helferi su mi se bukvalno istopili. Nešto im ne odgovara.
Littorella uniflora i Samolus valerandi su izdržale neko vreme, ali su i one nestale list po list. Nisu se primile.
Još uvek nemam CO2, svetla ne manjka, a podloga je kvalitetna.
Algi ima nešto malo na listovima nane,ali tom je verovatno doprinela činjenica da nisam sređivao akvarijum zadnjih mesec dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 28, 2017 6:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se topljenja tice mozda je i temperatura vode malo uticala, ne znam kolika je ali leto je.
Nisam gledao trenutnu temperature kod mene jer sam juce dosao sa mora ali po biljkama vidim da im se ne dopada jer je visa nego sto im prija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License