Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Otvaranje pet šopa - savjet i pomoć od iskusnih bi dobro doš Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sub Apr 08, 2017 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvaristi,

Kao sto ste vidjeli naslov ovog posta, treba mi pomoc...drug mi otvara pet šop - Crna Gora - Danilov grad...
Dje najpovoljnije da kupi opremu za.pet sop...i naravno ribice, ptice i td...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 08, 2017 12:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Apr 08, 2017 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam i zelim Vam uspesan start ali cu sve dobronamerne clanove koji zele da pomognu sa korisnom informacijom zamolio da to ucine putem privatnih poruka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savjet za akvarijum ogard Početak u akvaristici 3 Uto Nov 02, 2021 3:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoć Biljana_bilja Početak u akvaristici 9 Ned Nov 15, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License