Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grindal crvi ili nesta drugo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Uto Apr 11, 2017 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam bas siguran da li da stavim pod bolesti ali imam problem sa gupikama koje bez ikakvog razloga samo uginu. Nisu se izgrbile,uvucenih stomaka niti bilo kakvih simptoma kao bolest. Sasvim normalnog izgleda ali mrtva. to mi se desava otkao sam poceo da im povremeno ubacujem grindal crve u ishranu. Mada mozda nije do toga ali sam ja povezao sa njima jer od tad je pocelo crkavanje bez razloga.
Desava mi se i na kupovnim ribama i na mojim gupikama. Hranim ih sa miksom hrana: lisnata,crvena karotin, braon,larve komarca, malo i tetradisksa. Sve to smuckano mada najvise ima lisnate, tako ih hranim vec duzi period. U tom akvarijumu ima i malih algara kojima ubacim tikvicu kuvanu,ponekad ali oni su ok Necrkavaju mada mislim da i ne jedu grindale ako je uopste do njih.
Malopre sam izbacio jednu taze krepalu i na njoj nema nikakvih tragova boleti niti bilo cega, jednostavno bez razloga crkala.
Da li je neko imao ikad problem sa Grindalima ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 11, 2017 9:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grindal crvi nikolax3m Tražnja 0 Ned Jan 28, 2024 1:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni mikro crvi DonderionBerik Tražnja 1 Pon Jul 18, 2022 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Micro crvi popindeed Tražnja 1 Pon Nov 16, 2020 3:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka T-barbs trampim za nesto drugo popindeed Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Apr 11, 2020 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License