Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sta bi moglo da bude? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Apr 12, 2017 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam primetio u filteru i po akvarijumu mladj neke ribe ali nemam predstavu koje, znaci bas sitna riba, jedva vidljiva okom, uz staklo stoji kao ancistrus samo tanka i nema nikakvog lika na njega. Od riba u akvarijumu imam barbuse, tetre, zebrice, koridorase, ancistruse, lisicu, bikolora, razbore.. Zna li neko sta moze da bude?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 12, 2017 12:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Apr 12, 2017 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da je zebrice ako nisu ancistrusi za ostale ribe neznam ali meni su se zebrice ko lude izvodile i opstajale u dobro ubijenom akvarijumu i mladj prvih dana otprilike izgleda bas tako
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Apr 12, 2017 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala gotika, tako sam i mislio, imam unutrasnji filter sa zazorom i zazor je malo veci pa zebrice povremeno prolaze u filter i verovatno su bacile ikru u filter materijal a da to nisam primetio pa su se tu i izlegle, necu nista dirati, nadam se da ce preziveti tu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Apr 12, 2017 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neće ti se bez svetla ribe formirati kako treba, iz filtera obično izadju krive ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Apr 12, 2017 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima svetla isto kao u akvarijumu jedino sto plivaju po komorama gde je materijal tjs ne plivaju nego su zalepljene za staklo..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Apr 12, 2017 11:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

proplivace za dan dva ali bi bilo lepo da ih premestis u neki akvarijum i nastavis da hranis kako treba ako hoces zdrave i lepe ribe !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mozda nekome bude interesantno i prak... manastiriste Razno 4 Sub Sep 14, 2019 10:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li bi ovo moglo da se ugradi u Juwel? Sijamski_Mrmot Rasveta 1 Sre Mar 26, 2014 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License