Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koja alga je upitanju ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Trifke98
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2017
Poruke: 24
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Ned Apr 23, 2017 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja alga je u pitanju kako je nastala u akvarijumu i kako je ukloniti ?

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 23, 2017 8:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bucaiskalari
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Apr 2017
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pon Apr 24, 2017 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dosta ti je prisutno spoljno svetlo.ne vidim mnogo puzeva pa da ti je ovako izgrickana biljka.svetlost u akvarijumu ispostuj 12h upaljeno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Apr 24, 2017 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene rastura već jedno vreme al sam je dobro istrebio. Los ti je odnos svetla(trajanje intenzitet i spektar) co2 i elemenata. Probaj da redovno menjaš vodu, npr svaki drugi dan to će držati co2 na nekom nivo kao i prljavštinu, to je najjednostavnije rešenje. Sta ti je filter?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Trifke98
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2017
Poruke: 24
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Pon Apr 24, 2017 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Serene Sky ::
Mene rastura već jedno vreme al sam je dobro istrebio. Los ti je odnos svetla(trajanje intenzitet i spektar) co2 i elemenata. Probaj da redovno menjaš vodu, npr svaki drugi dan to će držati co2 na nekom nivo kao i prljavštinu, to je najjednostavnije rešenje. Sta ti je filter?

Atman Hang-on Filter HF-0300
kolko sati da bude svetlo upaljeno ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Apr 24, 2017 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ti svetlo sa prozora obasjava akvarijum dovoljno je i 6. 8h punog intenziteta je optimalno. Mozes da stavis da radi 2h pa da ne radi 2h pa da radi 4h npr kad si tu. Biljke su na vecem stupnju razvoja od algi pa im ne trebaju dugi periodi osvetljenosti, ustanju su da odma pokrenu fotosintezu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Trifke98
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2017
Poruke: 24
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Sre Apr 26, 2017 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da sam je "ocitavio xe"
Image
SAD KAKO IZGLEDA
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License