Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Morske Skoljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 11, 2017 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinjavam se unapred.. nikako ne mogu da pronadjem temu o morskim skoljkama i kako ce uticati na vodu. Moja voda iz slavine je 0 KH , 0 GH , PH oko 7. znam da neke ribe vile ovo ili ono ali barem malo Kh i Gh mora da bude u vodi ja imam Ancistruss i Gupi i Kribensis oni su odvojeni nisu zajedno u tri akvarijuma.se nalaze. Mrvljeni korali su za mene preskupi oa sam mislio da skoljke mogu da idrade isto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 11, 2017 8:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 11, 2017 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Voda iz slavine 0 tvrdoca? Je l' si siguran?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koji ce ti Morske skoljke u AQ sa tim ribama....da regulisu sastav vode,ili kao Ukras?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 7:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde je u beogradu gh 0,idem sa buretom odma.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muvo, zar ti nisi i dalje na Novom Zelandu, hajde popravi to u profilu, zbunjuješ ljude Smile

Mislim da nisam video da je neko merio parametre u svrhu takvog eksperimenta. Kažu ljudi da utiče.
Našao na brzinu ovde:
http://www.akvarijum.org/forum.....t5712.html
http://www.akvarijum.org/forum.....13740.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ralke ::
Gde je u beogradu gh 0,idem sa buretom odma.. Smile

Kod nekoga ko ima uredjaj za prečišćavanje vode, kao ovi za ak samo mnogo većeg protoka i cene.

Mnogu skoljke sto ne mogu, samo da će to nešto drastično da digne karbonatnu i generalnu tvrdoću vode to sumnjam. Jedini problem sa školjkama je što postanu zelene od algi pa ne budu lepe za oko.

Da li je možda opcija da kupiš tecne dodatke za podizanje kh i gh? Mislim da je to jednostavnija metoda koja daje neke kontantne rezultate na duzi vremenski period.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da kapiram. Problem mi je malo da pripremam vodu u bure svaki put kada treba da menjam vodu mnogo mi je lakse da koristim vodu direkt iz cesme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamen za morske akvarijume No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 28, 2020 7:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trazim ribe(morske) Peku Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jun 11, 2020 6:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slatkovodne skoljke Veverac Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 01, 2020 1:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slatkovodne skoljke za akvarijum filter Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Dec 04, 2019 12:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skoljke iz dunava Dragan996 Ostali Stanovnici 10 Ned Jul 07, 2019 2:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License