Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vrsta puza ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tamba Lamba
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2012
Poruke: 87
Lokacija: Beograd-Železnik

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li mi ko pomoci da saznam koja je ovo vrsta puza....Hvala
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 8:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malezijski puz, neki ga hvale kao odlicnog komunalca a u mom slucaju velika stetocina i posast koje je skoro nemoguce se otarasiti, bude ih na stotine, grickaju bilje, ulaze u filter, migu i da zaguse vodenu pumpu... Sve u svemu ja bih ga sto pre izbacio... cak i ako je jedan uskoro ces ih imati na stotine jer su hemafroditi!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tamba Lamba
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2012
Poruke: 87
Lokacija: Beograd-Železnik

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala najlepse na odgovoru ...da i kod mene je slicna situacija sto se njih tice ...dosao je sa biljkama jedan i bilo mi zao da ga bacim (somina) sada ih ima za izvoz i zaista i kod mene prave stetu na bilju ...moram uzeti ili helene ili botie ...ako ko ima Helene u ponudi neka mi pise u inbox ...Hvala jos jednom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neka vrsta zelenih algi ViK Alge 1 Sre Okt 26, 2022 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Druga vrsta puza u akvarijumu. IvanBo Ostali Stanovnici 12 Uto Nov 17, 2020 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrsta tetri ili... filipbg Ribe 9 Sub Okt 26, 2019 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrsta zabe Stefans Razno 1 Ned Maj 26, 2019 8:34 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License