Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Artemia salina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
laky_kg
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 128
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Maj 27, 2017 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oke, hvala.
Vidim da imaju pakovanja 500-600din, u tecnom stanju 20ml...
Sad ne znam sta je isplativije i kvalitetnije...?
Imam na nekih 15-20 dana, po 200-300 malaca...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 27, 2017 3:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

brankorad
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2015
Poruke: 90
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima.
Imao sam par neuspješnih pokušaja da izležem artemiju. Sad sam nabavio neku artemiju i uspio sam da dobijem možda 50% izlijeganja. Problem mi je sada da razdvojim artemiju od jaja i ljuski.
Nisam uspio da nađem efikasan način za odvajanje izležene artemije od ljuski , koje su na vrhu , i neizleženih jaja , koja padaju na dno.
Našao sam na yt nešto, dosta ljudi spominje svjetlo. Pokušao sam sa svjetlom , ali nije baš da je artemija išla prema svjetlu. Možda je blic od telefona prejako svjetlo ili im se ne sviđa spektar, ali vrlo malo njih je dolazilo do svjetla. Većina ih je plivala po dnu posude.
Ima li neko od vas neki efikasan način da se to fino razdvoji ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Potrebna artemia za riblju mladj Ludimir Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Apr 15, 2016 8:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Artemia-mix Shika Ishrana 7 Uto Feb 09, 2016 10:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka artemija salina-rinfuz gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Čet Nov 05, 2015 3:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sanders Artemia Premium Grade - 425g Aquashop Aquashop 1 Pon Apr 06, 2015 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebna artemia Stefan993 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 14, 2013 12:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License