Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Termostat - grejanje i hlađenje 220V 10A??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Jun 07, 2017 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav svima...
ima li neko iskustva sa ovim uredjajem....da li bi to moglo da zavrsi posao kad je Hladjenje Vode u pitanju kod vecih Akvarijuma
znam za ventilatore od kompa...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 07, 2017 10:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Čet Jun 08, 2017 7:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav druže,

ovaj uređaj pali grejač kada temperatura pređe zadatu ili pali rashladno telo kada temperatura padne ispod zadate.
Uz njega ne idu grejač i rashladno telo, to moraš sam da obezbediš.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 08, 2017 8:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Al u svakom slučaju, može da bude korisna stvarčica, da nekad ventilatori, ne rade konstantno, nego se pale po potrebi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Jun 08, 2017 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je na KP 2000 kod kineza je 1000 il 700 a sigurno ima i manjih i lepših Laughing

Imaš i skuplje, za oko lepše rešenje sa više sondi, pc kontroler za kulere. Ili zajebancija bez kraja Arduino yeah

Veliko je pitanje koliko su te sonde otrovne po stanovnike akvarijuma ipak je to Made by Bruce Lee.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Jun 08, 2017 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije to nešto mnogo skuplje u odnosu na kineske cene, baš sam pogledao na ali-ju. Uglavnom 10+ dolara, pa putarina i neizvesnost procene i PDV-a...
Imaš i domaće na nigos.rs. Nisam više u toku, pa ne znam da li rade i prodaju na malo. Mada, postoji puno informacija kod njih na sajtu.
Pogledaj i za sonde tamo informativno. Uglavnom je kučište (najčešće epruveta) od nerđajućeg čelika, pa u nju ide senzora (ima svakakvih). Sonde su bezbedne, bar nisam nikad video neku koju je propala ako se koristi prema nameni.

Ne može da ti završi posao kao što @vacko kaže. To je običan regulator, ono što je bitnije je rashladno telo, kapacitet hlađenja... jbg, nauka Smile
Da li si mislio da povežeš na 220v običan ventilator?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Jun 08, 2017 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala svima...samo se informisem....imam vec jedan veliki ventilator iz nekog veceg PC servera...radi lepo....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejanje mini odgajivacnice zimi Zivadin Razno 1 Pet Sep 03, 2021 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Led cipovi na 220v Zivadin Uradi Sam (DIY) 6 Sub Dec 07, 2019 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 220v led Serene Sky Uradi Sam (DIY) 0 Pet Maj 05, 2017 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka cooler 220v FEK@ Grejanje i hladjenje 4 Pet Jun 26, 2015 9:43 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trafo ili ispravljac 220v - 12v ninoslav030 Arhiva Malih Oglasa 6 Sre Dec 03, 2014 6:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License