Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 hrast Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista

Registrovan: 14 Feb 2012

PorukaPoslao: Sub Jun 24, 2017 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko dugo drvo hrasta pusta boju ima li neko isjustva sa time !drvo otkuvano peceno prelepo ali i dalje pusta boju zivom svetu nesmeta sve je ok ali meni boja vode ide na nerve !! Evil or Very Mad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sub Jun 24, 2017 9:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik

Registrovan: 20 Sep 2012

PorukaPoslao: Sub Jun 24, 2017 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hrastovo bure boji vodu decenijama, pa ti vidi...
nzivkovic
Akvarista

Registrovan: 02 Feb 2013

PorukaPoslao: Sub Jun 24, 2017 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Hrastovo bure boji vodu decenijama, pa ti vidi...

A bogme i rakiju Very Happy
gotika
Akvarista

Registrovan: 14 Feb 2012

PorukaPoslao: Sub Jun 24, 2017 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A bogme i rakiju Very Happy[/quote]
a jel smem onda sipam rakiju u akvarijum?pa da vec necemu koristi ? pijanka
uf stvarno lep panj ancistrusi zauzeli busiju polazu ikru u njemu obrastao u mikrosorijum a farba vodu !ima li neko ideju sta ciniti ?
nesa69
Urednik
Urednik

Registrovan: 01 Feb 2013

PorukaPoslao: Ned Jun 25, 2017 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od dostupnog i cenovno prihvatljivog znam za aktivni ugalj i/ili denitratnu smolu.
Nisam koristio smolu, ugalj samo jednom nešto kratko da pokupi lek. Tako da ne znam koliko traje, na koliko se menja, koliko bi bilo efikasno... pošto bi ti verovatno trebalo na malo duži period.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka hrast gotika Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Dec 30, 2017 1:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka hrast gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Nov 05, 2017 12:59 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka hrast u akvarijumu gotika Razmnožavanje 6 Pet Maj 12, 2017 7:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrast Ralke Arhiva Malih Oglasa 3 Ned Jun 05, 2016 12:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ricciu i hrast dmaa Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Feb 05, 2016 4:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker