Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Africki od 100L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rasha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jun 2017
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Jun 05, 2017 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bavim se akvaristikom,tako reci ceo moj zivot.Gotovo nikada nisam bio bez akvarijuma u kuci,i tako vec 43 godine Smile
E sada,imam veliku zelju da drzim Africke ciklide.Trenutno imam akvarijum od 100l,da li postoji mogucnost da drzim u toj litrazi Africke ciklide?
Nije mi bitan broj riba,bio bih zadovoljan i da mogu drzati i samo 2 para riba.
Glavno pitanje je da li mogu drzati na primer 2 para i to 1= Pseudotropheus Saulosi i 1=Labidochromis Caeruleus Kakusa ?
Da li bi ta 2 para mogla normalno koegzistirati u toj litrazi sa dovoljno kamenja(pecina),...
Hvala na svakoj pomoci.
Pozdrav iz Sombora.
P.S.
Ako ima ko u blizini,do 100km da mi moze pomoci (prodati) oko riba,bio bih zahvalan. Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 05, 2017 5:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Icecool
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jan 2017
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Jun 05, 2017 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malawi ciklidi se ne drze u parovima. Sve zavisi kolika je duzina tog akvarijuma ali recimo moglo bi da se ubaci 6 - 8 jedinki Kakusa i na tome da ostane jer oni ne rastu veliki. Mislim da bi ubacivanje jos jedne vrste bilo previse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Loco-Serbia
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2015
Poruke: 129
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pon Jun 05, 2017 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam ja malawi ciklide preko 100mladih Labidochromis sp. "Perlmutt".moze i neka kombinacija zamena ili nesto
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Uto Jun 06, 2017 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rasha ::
...
Glavno pitanje je da li mogu drzati na primer 2 para i to 1= Pseudotropheus Saulosi i 1=Labidochromis Caeruleus Kakusa ?
...

zasto bas ta kombinacija ... L.C.Kakusa kad bi-vec imas zutog ciklida (zenku P,Saulosija ) Smile
Mislim da je bolja kombinacija jato P,Saulosija malo je agresivniji ali zato je manji , 2m + 6z mislim da je dobra kombinacija za tu litrazu uz mnogo kamenja .
ps evo mojih Saulosi-ja (mozes primetiti da su zutiji od Caerulesa )
https://www.youtube.com/watch?v=FlPOzRmmvc8
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rasha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jun 2017
Poruke: 9

PorukaPoslao: Uto Jun 06, 2017 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima.Poslusat cu Cviju...Probacu kombinaciju 2m+6z P.Saulosija.
Postavicu za nekih 5-7 dana,sliku kako izgleda.Pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Uto Jun 06, 2017 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rasha ::
Hvala na odgovorima.Poslusat cu Cviju...Probacu kombinaciju 2m+6z P.Saulosija.
Postavicu za nekih 5-7 dana,sliku kako izgleda.Pozzz


Neces zazaliti , nemoj da zuris samo nadji dobru liniju Saulosija i uzivaces Bravo
http://www.african-cichlid.com.....eeding.htm

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rasha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jun 2017
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Jun 26, 2017 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sada...
Bice promena ,sigurno.
Ribe stizu ove nedelje.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka africki malavi ciklidi gotika Razmena 0 Sre Avg 31, 2022 9:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta za 100l axterix Rasveta 10 Sub Dec 30, 2017 12:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati AQ 100L i Savana Panj Arpad Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Nov 17, 2016 9:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Smernice za formiranje akvarijuma od ... rdbojan Početak u akvaristici 34 Čet Okt 20, 2016 11:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 100L AQ za pocetnika thebeast Početak u akvaristici 61 Pon Maj 23, 2016 10:59 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License