Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Oxycirrhites typus - Long-nose Hawkfish Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Jul 03, 2017 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko ima iskustva sa ovom ribom? Jede li peletiranu hranu tj dal se moze naučiti na fabričku hranu? Da li će pojesti hermite i mladje ribe npr chromise, cardinale kad bi ih kasnije dodao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 03, 2017 10:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Jul 04, 2017 9:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao spotted hawkfish-a urnisao mi je akvarijum, dva salarius blanny-a, decoru i nekoliko kozica mi je potamanio. Jurio ih je da ubije a ne samo da ih čačka. Ne znam da li je Long-nose u srodstvu sa njim, ako jeste od mene preporuka da ga ne ubacuješ.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Jul 04, 2017 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Računao sam na to da kad odredi sebi vidikovac od kozica i pitomih riba koje se vrzmaju oko kamena nema ništa. Stavio bih bicolor dottybacka ili nekog drugog Pictichromis koke bi se lako izborile za svoje mesto na kamenu.

Nisu isti rod. Al pise svuda da hoće da pojede manje hermite i ribe pa me to buni. Sta su manje ribe sam nije neato veliki 12tak cm kad poraste..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Jul 04, 2017 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj je bio max 5 cm, klovnove recimo nije primećivao i kad su mu bili pred nosom. Nikad ga više ne bih ubacio u akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kozice nose mlade ? aldyn Ostali Stanovnici 7 Čet Okt 08, 2015 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rummy-nose tetra velja Ribe 2 Čet Feb 09, 2012 9:34 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License