Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Krabe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Jul 04, 2017 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi da li neko od vas drzi hermit ili halloween (moon) krabe? Obe vrste su vise kopnene deluju mi zanimljivo, za hermit sam cuo da ih uzimaju iz divljine jer ne mogu u zatocenistvu da se razmnoze, pa ako ih neko drzi ili ih je vidjao, mogao bi napisati kakvi su im uslovi potrebni, gde mogu da se nabave i slicno. Vise me interesuju halloween krabe bas zbog ovog sto hermit uzimaju iz divljine i drasticno im tako smaljuju zivotni vek. Pozdrav.

Evo je hermit:
Image

A evo i halloween ili hermit:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 04, 2017 1:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Futurebreeder
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Maj 2017
Poruke: 8
Lokacija: Beograd, Braće Jerkovic 143

PorukaPoslao: Uto Jul 04, 2017 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar ovo nije tema za morsku akvaristiku?
P.S. mozda ja mogu da ti nabavim prv sa slike, to je valjda rak samac?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Jul 04, 2017 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh što je dobar ovaj hellowen.
Kraba toliko ima da se ne isplati ni razmnozavati ih.
Ako hoćeš ljubimca onda uzmi krabu. Trbalo bi da jako brzo obuglaju na vlasnika a potom i na druge ljude pa ga možeš i po podu puštati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Sre Jul 05, 2017 7:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa nisam hteo u morsku da stavljam zato sto je za oba kacica potrebno vise kopna nego vode, za hermit znam da im je potrebna posuda i sa slatkom i sa slanom vodom a za halloween ne znam, mislim da treba slatka voda ali zato sam i postavio temu da mi neko ko zna kaze neku informaciju vese Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Krabe kiiiwi24h Tražnja 2 Sub Dec 24, 2022 11:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi morski akvarijum - hermit krabe bobi1 Morska Akvaristika 5 Čet Feb 11, 2016 8:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License