Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prazan aq Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Pon Jul 10, 2017 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kazite mi molim Vas da li je istina da ako ima malo ribica u aq,moze da se desi da se medjusobno biju i jure. Inace su pre u manjem ok funkcionisali?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 10, 2017 11:16 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Pon Jul 10, 2017 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naprimer skalar juri skalara, moli juri ajkulicu sto je veoma cudno jer nije obratno, tigrica juri gupiku i u sustini sve je strasno kao u Texsasu 😧😧😧
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Pon Jul 10, 2017 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zebrica izvinjavam se ne tigrica 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Pon Jul 10, 2017 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to pravilo obicno vazi za malavi ciklide, mada se oni jure i lemaju i inace.

zebrica je jatna riba i trebalo bi da ih imas bar 5-6 da bi plivale zajedno. mozda je ta zebrica u ocaju pa juri gupiku da se s njom sjati.

zasto imas od svih riba po jednu?

koliki su skalari? oni se medjusobno jure ili zbog uspostavljanja teritorije u novom akv, ili zato sto su oba muzjaka pa se proveravaju koji je dominantniji, ili su muzjak i zenka pa se jure zarad mresta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 10:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zebrica sam imala 4, ali su sve ostale male osim ove jedne,i jedna po jedna je uginula. Od molika imam 4, a skalara 2. Mislim da su skalari dostigli onu njihovu najvecu velicinu ili su blizu,bas su krupni. Sve je to bilo u malom aq i onda sam formirala, pre nekoliko meseci, veliki od 120 l. U manjem su svi bili ok,a sada u vecem vlada haos😥
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa valjda ce se smiriti vremenom dok se naviknu na veci prostor. dokupi jos nekoliko zebrica, jer ce se ta jadna u jednini smoriti.

jel imas neku povrsinsku travu? kad se molike okote skalari ce ih pojesti ako nemaju gde da se sakriju.

treba da ima nesto u akvu, biljke, kamenje, da bi skalari nasli svoju teritoriju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od biljaka imam onu tanku travu koja mnogo brzo raste i siri se,a zilice vezuje za kamencice sa dna. Sad je malo usporila rast ali mislim da je neonka slaba pa moram da dodam ili zamenim za jacu. U manjem je mnogo brze rasla. Primetila sam da je skalari bas ruckaju? I imam jednu nanu ali ona bas sporo raste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U Jagodini je bas los izbor biljaka za aq😕
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je valisnerija verovatno. pa, cemu ovaj forum sluzi, napravis temu "ima li nekog iz jagodine trebaju mi te i te biljke" ili da ti neko posalje postom - 180 dindzi post ekspresom i naci ces sta hoces, treba samo volje...da smo se svi oslanjali na izbor iz pet sopa, sto biljaka sto riba, niko nista ne bi imao u akvu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa i to jesi u pravu😁😉. Hvala!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 20l prazan akvarij, pitanje. aldyn Američki ciklidi 4 Sre Okt 14, 2015 4:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prazan akvarijum lukamilos Početak u akvaristici 8 Čet Maj 31, 2012 11:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License