Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rupe na listovima Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2017 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A mislis da za to vreme ni ne dodajem mikro i makro
elemente ili da dodajem koliko treba ili manje od 'propisane' doze?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2017 10:53 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Avg 02, 2017 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Desava mi se da imam sitne rupice na listovima biljaka, a i dosta listova brzo pozuti i propadne, menjam vodu jednom nedeljno trecinu akvarijuma, inace akvarijum je 50 litara trouglatog oblika 50 x 50 x 70, dve neonke, t5 natural daylight 8w i t8 tropical sunlight 8w, korner filter (keramika, sundjer, vata), ne dodajem co2, jedan kolega akvarista mi je preporucio PROFITO, pa sam poceo njega da ubaciujem prema uputstvu, evo vec treca nedelja ali nema nikakvih promena i dalje ista situacija, listovi pozute za 2 dana i propadnu. Da li neko ima neku ideju, sta moze biti problem i neko resenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja025
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 130
Lokacija: Apatin

PorukaPoslao: Čet Avg 03, 2017 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okaci koju sliku. Moze biti manjag gvozdja.
Dodavanje profita bez co2 nznm koliko je efikasno,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Avg 03, 2017 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Manjak svetla na 70cm dubine jedino MH ili Led sa dobrim sočivom pomaže. Biljke jedu same sebe(izvlače sta mogu iz listova) da bi preživele.

Reši prvo svetlo, cirkulaciju i co2 pa tek onda dodaj prihranu.
Mikro i makro elementi u prahu su ti daleko bolji od bilo kod Easy Life preparata.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru, dubina je 50 a ne 70, iskreno nisam imao problema sa biljkama dok sam imao obicne stedljive sijalice, kad sam ubacio ove neonke onda su poceli problemi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crne tačke/ fleke na listovima SanjaP Biljke 14 Pon Apr 12, 2021 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rupe na glavi i telu kod pangasiusa Anna22 Bolest 9 Ned Apr 05, 2020 3:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rupe za sump tigar Filteri i pumpe 8 Sub Jul 27, 2019 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet oko zapusavanja rupe. Miroslav85 Filteri i pumpe 18 Sub Feb 24, 2018 2:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alternathera - alge na listovima ili ne becke021 Alge 15 Ned Dec 10, 2017 7:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License