Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako da uništim mahovinu? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 1:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoću da pravim novi postavku ali bez mahovine. Problem je što je imam na panju koji bi stavio i u novoj postavci.
Kako bih mogao da uklonim mahovinu sa panja a da budem siguran da se neće povratiti?

Mislio sam da potopim panj u kadi, sipam 1 ili 2 litra 30%-og hidrogena i ostavim ga tako par dana. Da li bih potpuno uništio mahovinu? Jel ima neko bolji predlog?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 1:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Tamba Lamba
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2012
Poruke: 87
Lokacija: Beograd-Železnik

PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bi prokuvao panj i mislim da bi to bilo to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tamba Lamba ::
Ja bi prokuvao panj i mislim da bi to bilo to

Nema mesta u rerni, i nemam toliki lonac Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

batice izvadis panj iz akvarijuma uzmes cetku za zube i ocistis panj od mahovine
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
batice izvadis panj iz akvarijuma uzmes cetku za zube i ocistis panj od mahovine

Kad bi bilo tako lako. Smile Ostanu žilice mahovine zarivene u panju, i onda se obnove.
Mora ili neka hemija ili u rernu. U rernu ne može da stane.

Ne znam koliko mahovina može da preživi izvan akvarijuma. Da izubacim panj mesec-dva. Čuo sam da može jako dugo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izbaci ga na sunce napolje jedno dan dva ima da je ispece sunce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Avg 04, 2017 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vreo tuš 10-15min, pa četkica za zube ili šmrk za vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Avg 05, 2017 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cetkica, sunce, cetkica, vreo tus i na kraju hipermangan ... pa opet cetkica Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Avg 05, 2017 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmes upaljac i lepo zapalis samo mahovinu, posle prokuvas panj i to je to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Sub Avg 05, 2017 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda da probas da dobro naprskas ceo panj sa hidrogenom i tako ostavis napolju dok hidrogen ne spali mahovinu, posle samo dobro isperes panj...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Avg 05, 2017 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kompresor na benzinskoj će ih 100% odstraniti, samo ako te neko snimi završićeš na onom jutubu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 06, 2017 10:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda ću probati sve predloženo. :d
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Avg 06, 2017 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da bi bilo dovoljno i da ga izvadis desetak dana van vode i na ovoj vrućini če da se osusi ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima neko da poklanja Mahovinu, ... Ikebana Na poklon 0 Pon Jul 11, 2022 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License