Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Axolotl Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
shashkalone




Registrovan: 26 Mar 2013
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sre Avg 16, 2017 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko zna gde ih u Srbiji mogu nabaviti? Trazim ih danima... hvala unapred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 16, 2017 11:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

SuperSaiyan
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2017
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 07, 2017 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja bih zeleo da nabavim Aksolotla. Ako je neko zainteresovan da me uputi na prodavca, ili zeli da mi proda, neka se javi u pp.
Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ratic.d
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Jun 2017
Poruke: 5
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Sep 21, 2017 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
ratic.d
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Jun 2017
Poruke: 5
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Sep 21, 2017 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Pitaću decu odakle su ga dovuki. Ja mislio da je dazdevnjak...a onda je porastao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Sep 22, 2017 12:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U subotu i nedlju tj 23 i 24 septembra vam je Aqua Terra Srbija. Da li ste zvali ili pogledali Zoomarket?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
imperator40
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Jul 2012
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pet Sep 22, 2017 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imate u ponudi kod mene od 16. oktobra...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SuperSaiyan
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2017
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 18, 2017 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imperator40 ::
Imate u ponudi kod mene od 16. oktobra...

Ako ih i dalje ima u ponudi, javite se u pp.
Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 30, 2017 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde mogu sa se nadju Axolotli u prodaji i koja im je cena?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SuperSaiyan
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2017
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 31, 2017 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Djole011 ::
Gde mogu sa se nadju Axolotli u prodaji i koja im je cena?

Pa, svi čekamo imperatora da se javi...
Ugl, u slobodnoj prodaji ih nema kod nas, jer nisu legalni..U Mađarskoj imaš za male pare (bukvalno sam ih na oglasima bio našao za 2€)
Pa ako ti je do avanture.. donesi i nama po jednog Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Ned Dec 31, 2017 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bili su skoro na kupujem prodajem po 25 e.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 31, 2017 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vukolic.Igor ::
Bili su skoro na kupujem prodajem po 25 e.


Bilo je pre više meseci. Cini mi se iz Kragujevca neko.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SuperSaiyan
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2017
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 22, 2018 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Djole011 ::
Vukolic.Igor ::
Bili su skoro na kupujem prodajem po 25 e.


Bilo je pre više meseci. Cini mi se iz Kragujevca neko.

Da i onda je nestao. Imao je svih boja, čak i žute i crne.
Ja sam ih dobavio nekako u međuvremenu, jednog belog i jednog "natural" odnosno mrkog, za sad su u malom akvarijumu 40l, uskoro prelaze u 120l.
Evo par fotki, biće još kada ih ubacimo u veliki akvarijum. Za sad jedu samo bloodwormse, kada malo porastu prećičemo na gliste. Brine me samo šta ćemo na leto jer vole hladniju vodu. Tako da a ko neko ima neku konstruktivnu ideju, ili chiller da proda, neka se slobodno javi.


Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan.B
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2015
Poruke: 36
Lokacija: Novi Sad ili Surduk

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

Posto vidim da je tema od skoro, mislim da je ovde pravo mesto da pitam gde ste nabavili axolotle? Javite mi se na PM ako neko ima na prodaju ili zeli da podeli informaciju od koga je kupio, jer koliko znam, nije legalno prodavati ih pa u tom slucaju pisite na PM Very Happy

I ja sam ih pre vidjao na KP ali sad nema sanse da ih nadjem... Takodje sam vidjao i na njuskalo.hr i na pik.ba ali nigde ih nema vise...

@imperator40, da li i dalje imas u ponudi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SuperSaiyan
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2017
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo svežih informacija vezano za moje aksolotle.
Prešli su u veliki akvarijum (120l) uživaju lepo plivaju, jedu, rastu.. Imam jedan potencijalni problem a to su alge. Zelene alge. Međutim, meni se dopada kako to izgleda, izgleda kao neki travnjak i uklopljeno sa kamenjem koje sam im stavio tu. Čistim ih sa vertikalnih stakala, ali ne i sa poda.
Moje pitanje je:Da li im to može smetati iz nekog razloga. Ponašaju se normalno, isto kao i od kad sam ih doveo iz prodavnice. Filter je atman, unutrašnji, ne znam tačno koji model, sa dve komore. Jedini problem mi je jak flow koji sam donekle rešio nastavkom koji mi je poklonio dobar čovek iz akvarijum arta. Pokušaću da okačim i fotke ali ne znam koliko ću sa telefona biti uspešan u tome Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 17, 2018 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne vidim razlog sto bi im zelena alga smetala, ako se tebi svidja slobodno ostavi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka axolotl sasha83 Ostali Stanovnici 31 Pon Jun 28, 2010 4:26 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License