Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Drvo, granje, panj Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aldyn
Akvarista

Registrovan: 13 Jul 2015

PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, ovako posto nisam nasao tacan i fin odg koji meni treba, int me koje domace drvo/grane osim vinnove loze mogu u akvarij ?
Negdje sam citao da ne mogu samo crnogoricna, a da svako bjelogoricno moze, pa me int. je li to istina da ne bi naskodio ribama ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 1:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

amsterdamxxx
Akvarista

Registrovan: 12 Feb 2013

PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako ne zelis da ulazes novac u mangro panj...moja preporuka ide za Koren Vrbe...toga bar ima kod nas na tone.....
baci pogleda na temu...Horus duze vec koristi samo Vrbu(a i ja takodje imam jedan solidno veliki koren Vrbe)
http://www.akvarijum.org/forum.....49-45.html
aldyn
Akvarista

PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 2:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li moze breza ?
HORUS
Koristan akvarista

Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012

PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ja znam, čitao sam da ne sme bagrem, orah i svi četinari. Ostalo ne bi trebalo da pravi problem. Recimo, moje iskustvo je da hrast dugo pušta boju.
aldyn
Akvarista

PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, evo ubacio sam je i cak ne pusta nikakvu boju, a 4 ancitrusa su odmah zalijepila na nju Very Happy
darkokm
Akvarista

Registrovan: 30 Apr 2014

PorukaPoslao: Pet Avg 25, 2017 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz,
zanima me da li sme drvo od dunje da se ubaci u akvarijum, naravno posle adekvatnme pripreme
imam dva, tri komada veoma lepog izgleda Very Happy Very Happy Very Happy
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Panj- povoljno HORUS Ponuda 0 Pet Jan 19, 2018 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Mangrov panj nesha barajevac Ponuda 0 Pet Nov 03, 2017 8:10 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ragranat panj 2 HORUS Ponuda 0 Sub Okt 21, 2017 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Razgranat panj HORUS Ponuda 0 Pet Okt 20, 2017 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj za biljke bolan970 Razmena 0 Sub Sep 30, 2017 8:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker