Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skimer za 160l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Avg 26, 2017 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko ima iskustvo sa Boyu DG-2520 skimrom?
http://www.boyuaquarium.com/en.....icleID=454

Modifikovao bih biljni 100x40x40 za more pa mi treba neki skimer. Napravio bih pozadi možda filter/refugium 100x20x40 toliko jos ima praznog mesta na polici pa mi treba skimer za takav sistem. Hang on verzija mi nekako najviše odgovara. Taj Boyu mi deluje korektno za 4 5 ribica u dvesta i nesto litara sistemu.

Sump ne bih pravio jer onda moram da pravim i novu polocu tada već nema razloga da zadrzavam uopšte akvarijum, staklna kutija je najjeftiniji deo opreme.

Bilo kakva ideja je dobro doša.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 26, 2017 5:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Ned Avg 27, 2017 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao wave 400, jako sličan ovom Boyu. Prezadovoljan sam kako je radio na 300 l i 7 riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skimer za prvu pomoc Rooster Uradi Sam (DIY) 2 Sre Avg 04, 2021 1:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 160l novi početak Raccol Početak u akvaristici 6 Čet Maj 07, 2020 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skimer za akvarijum manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Pon Maj 04, 2020 7:51 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem skimer Tunze 9004 Andjelija Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jul 02, 2019 3:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi white 160l saramladji Afrički ciklidi 30 Pon Feb 04, 2019 1:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License