Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ciklidi i Skalari Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Sep 02, 2017 4:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je od 300l ugaoni 70x20x65x20x70 kao dijamnt, visina 110-120, sa ozidanom pozadinom . Podlogu bi sto tamniju jer je pozadina svetla zbog kontrasta, jedan koren, vece kamenje, mozda i koja biljka.

Uglavnom ubacio bi neku vrstu ciklida sa skalarima, kog ancitrusa, jednu vrstu zivorotki, puzeve-mozda ce ih grickati nema veze pokusao bih, i jednog raka.

Da li je to izvodljivo? Hvala unapred Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 02, 2017 4:06 am Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Sep 02, 2017 6:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako misliš ciklidi sa skalarima? Pa skalari su ciklidi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Sub Sep 02, 2017 7:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako mislis na africke oni nikako sa skalarima.Ako mislis na amere neki mogu.Licno sam imao sa herosima,firemouth i akarama i ziveli su u ljubavi Smile Sve to imas da procitas i sam ako malo potrazis,pozz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Ned Sep 03, 2017 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Kako misliš ciklidi sa skalarima? Pa skalari su ciklidi.


Vukolic.Igor ::
Ako mislis na africke oni nikako sa skalarima.Ako mislis na amere neki mogu.Licno sam imao sa herosima,firemouth i akarama i ziveli su u ljubavi Smile Sve to imas da procitas i sam ako malo potrazis,pozz.


Sve su ti rekli Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Sep 04, 2017 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam znao za sklalare da su ciklidi. Skalari su mi obavezni, a pored njih sam hteo gore navedeno(ancitrusa, jednu vrstu zivorotki, puzeve i raka)sa jos nekom vrstom od tih sporiji riba koje se podnose sa skalarima, pa ako mi preporucujete jos nesto pored ovih ( herosima,firemouth i akarama ) recite . Hvala jos jednom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Sep 04, 2017 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si pod "raka" mislio na kozice, neće ti ići sa skalarima.
Brzo će završiti kao dobar proteinski obrok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ciklidi Zvezda Severa Akvarijumi 0 Ned Jun 18, 2023 2:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kolise i skalari Gustav777 Početak u akvaristici 2 Ned Jan 29, 2023 5:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari - Manucapura, Platinum, Plavi... dragoljub Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka africki malavi ciklidi gotika Razmena 0 Sre Avg 31, 2022 9:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License