Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zelena barska alga Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 5:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li ko neprijatnog iskustva sa ovom algom?Mene interesuje kako prebaciti ribe iz zarazenih akvarijuma u nove a da se neprenese i ta alga sa njima?
Ribe su sve u jednom aq. A ostali su ocisceni,pobacano bilje i sve iz pocetka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 5:59 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 6:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravih da dodam Ljigava barska alga.Slicna koncaetoj ali u ogromnoj meri bujnija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar to nije cyano?
Ako se bas plašiš napravi karantin izgladni u njemu ribe 2 3 dana dok ne isprazne creva posle bucneš svaku u dve razlicite kofe sa cistom vodom pa u akvarijum.

Spore mogu preziveti digestivni trakt ribe. Dal ostaju na njihovoj sluzi? Nemam predstavu. Mada pomeni je veća verovatnoća da opremom rukama vazduhom preneseš alge nego preko koje kapi vode na ribi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije cijano.Ljugava barska alga.Tako sam i nesto mislio sa ribama da uradim.Cak sam.razmisljao prvo karantin pa da ih poske vadim sa mrezicom i ispiram vise puta odstojalom tlvodom iste temperarure.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 4 zelena barbusa i dva kribenzisa xxxvelja Na poklon 1 Uto Maj 23, 2023 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili bolest Vecha Alge 7 Sre Sep 30, 2020 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili? uki01 Alge 14 Uto Avg 11, 2020 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zelena koncasta alga gotika Razno 4 Pet Jul 31, 2020 10:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License