Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Povratak posle (krace) pauze :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 258
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 18, 2017 10:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svasta nesto se izdesavalo u protekle 2-3 godine pa nisam bio u mogucnosti da postavljam nove teme i evo sad posle pauze da podelim sa vama novi (manji) akvarijum.
Image

Dimenzije su 90x40x45 oko 160l bruto, filtracija je filter sa zazorom sa zadnje strane, ima 2 komore za filter materijal i jednu (taloznik) i drugu gde se nalazi pumpa 600L/h.
Oko 130L je zapremina prednjeg dela akvarijuma.
Sto se tice rasvete, prvo sam krenuo sa 4x18w t8
Image
Medjutim jako brzo sam presao na 3x39w t5 Very Happy
Image
Od stanovnika tu su 4 skalara (2 red devila, 2 floride) 5 rasbora blue i 3 sijamca.
Od biljaka: cryptocoryne wendtii green, polysperma sunset, pogostemon helferi, alternanthera reineckii, Rotala rotundifolia, Rotala Indica, Eleocharis acicularis ( Dwarf hairgrass ), coral moss, anubia (nana)
foto period je 9h, Co2 je diy kupio sam preko neta sistem za dve flase sa manometrom i iglicastim ventilom ( limuntus, soda bikarbona) jedno punjenje traje mesec dana sto je po meni super, mnogo je bolje (u mom slucaju) u odnosu na secer/kvasac. Evo nekoliko slika Smile
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 18, 2017 10:37 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 18, 2017 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra spakovano! Samo guraj, bice ovo jos bolje kako posavka bude matorila Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 258
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 19, 2017 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i meni deluje da ce biti za sad je stara 2 meseca Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nas dvoje se vratilo posle 10 godina.... nasdvoje Upoznavanje 0 Ned Sep 24, 2023 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak Hobiju Soulsack Ostali Stanovnici 3 Ned Mar 19, 2023 7:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak akvaristici Uros1999 Početak u akvaristici 0 Čet Jan 26, 2023 3:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak sa 226*50*60 Lenji Lisac Početak u akvaristici 58 Ned Sep 20, 2020 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc, uginula zenka gupike posle okota Nemanja99 Ribe 0 Ned Apr 26, 2020 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License