Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hauba od plastike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sjohund
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jun 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Sep 19, 2017 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim da na trzistu ima razlicitih plasticnih ploca (npr. akril, tuplex, itd). Palo mi na pamet da uradim haubu od takvih ploca. Stranica bi se dobila lepljenjem tri ploce u jednu. Npr. ako je staklo 5mm onda tri ploce od po 5mm tako da se napravi falc na koji bi hauba nasela a sa unutarnje strane bi sprecavalo da ribice izbacuju vodu. Posto je od plastike, hauba ne bi morala da se fiksira na staklo vec bi mogla da se skida.

Ono sto mene brine jeste koja bre vrsta ovih tabli je idealna posto je na trzistu prisutno sve i svasta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 19, 2017 2:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hauba za kotobuki akvarijum ninoslav030 Uradi Sam (DIY) 5 Pet Apr 03, 2020 10:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka staklena hauba nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Apr 01, 2018 4:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mini hauba....grloE14 manastiriste Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 26, 2017 2:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka hauba za osvetljenje AquaWolf Rasveta 3 Sre Jun 22, 2016 12:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hauba za dve neonke 80cm Milan.B Arhiva Malih Oglasa 8 Čet Jun 16, 2016 10:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License