Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prelivna cev Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aed
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Apr 2015
Poruke: 5
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Sep 21, 2017 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me kako se ova manja cev koristi. Da li ova cevcica na njoj sluzi za vazduh?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 21, 2017 2:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Čet Sep 21, 2017 2:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na nju kacis pumpu za vazduh.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Sep 22, 2017 1:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na tu rupicu u toj manjoj cevi utaknes crevo koje je povezano za vazdusnu pumpu. Povezes sudove, apalis pumpu i to je to. Ustvari nije to to jer su uglavnom vazdusne pumpe bucne pa posle nekog vremena nervira buka. Mnogo tisa i bolja je sulocija sa tom prvom cevi ... ako je moguce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prelivna cev paja patak Filteri i pumpe 18 Sre Nov 12, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prelivna pumpa Nikola021 Uradi Sam (DIY) 4 Sre Jun 26, 2013 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prelivna cev, jel moguće? JazakVoda Uradi Sam (DIY) 10 Pet Jun 21, 2013 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prelivna cev Vlada991 Ostala oprema 9 Čet Feb 14, 2013 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prelivna cev flopsky Početak u akvaristici 8 Sub Dec 01, 2012 9:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License