Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moja dva akvarijuma :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dzo
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 79
Lokacija: Bg

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kingsizei Smile pravo ime Metriaclima Pulpican...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmm vrlo interesantna ribica. Progooglao sam je i nasao par interesantnih stvari. Da li je tacno da vole da kopaju ko ludi i da najbolje izgledaju u vecim jatima? (10ak zenki i 3 muzijaka nadjoh negde)
Tvoj izgleda poprilicno zadovoljno pa pitam. Smile



edit: Hvala N
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tacno je da vole da kopaju Smile
Pa ja imam jednog muzjaka + dve zenke... uzela bih jos, ali nikako da ih nadjem u prodaji
Ja ga zovem King ne samo zbog imena (kingsizei), nego zato sto mi je najlepsi i pravi je baja u akvarijumu Smile
Sve rupe pod kamenjem je on iskopao xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 1:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nenad66 ::
Pozdrav Thageriona,moras malo poraditi na" sejpu"u biljnome aq,ima tu puno toga koje trebas p-romeniti.Pogledaj malo slike raznih aq,i stvori sliku kako bitrebao da ti izgleda aq.Onda pocinjes polako da realiziras ali POLAKO nista u akvaristici ne ide "nabrzaka"
Malawac je solidan a bice jos bolji siguran sam


Znam, znam xD
Nego nikad da uhvatim dovoljno vremena za to... uzeh danas jos biljaka pa cemo videti za koji dan... puno obaveza- malo vremena za akvarijum Sad Sad Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akke
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: BG, Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Okt 01, 2010 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License