Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum bolan v.2 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 28, 2017 10:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

"topljenje" traje postepeno, unazad 2 meseca. Tada temperature nisu bile visoke. Nesto im fali, jedna stavka je sigurno CO2.
Kripte, microsorumi, nane napreduju lepo, ali njima inace ne treba puno za rast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 28, 2017 10:18 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 28, 2017 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako se barbusi ponašaju prema ostalim ribama? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Avg 29, 2017 8:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

UUuu bas mocno izgleda, velicina akvarijuma kakvu i ja planiram, koliko barbusa mislis da ubacis na ovu litrazu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Sep 05, 2017 8:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Jeconi
Od ostalih riba imam 10tak crnih tetri i nekoliko korija, tako da nema nekih sukoba, za sada se lepo slazu.

@Uros KG
Za sada imam 15 zelenih barbusa, 6 tertrazona, 6 schuberta i jedno 4 ili 5 titeja. (pored tetri i korija)

U planu mi je da dodam jos tetrazona, i ako nadjem schuberte i titeje, da od svakih bude bar 12 kom.

Moram da se selim tako trenutno razmisljam kako da preselim akvarijum od 250lit na drugu lokaciju.
A kad se preselim, onda sledipovecanje brojnog stanja i dopuna sa biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Sep 09, 2017 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bio mi je drugar sa DSLR aparatom, ali nikako da stignem da prepakujem i okacim slike.

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Sep 09, 2017 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Sep 09, 2017 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Sep 09, 2017 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Sep 09, 2017 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veselo društvance. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Sep 09, 2017 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cime ovo slikas, zivota ti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Sep 09, 2017 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Reventon
znam samo da je neki CANON u pitanju sa dve razlicite optike.
Zezali smo se sa aparatom jedno 2 sata i napravili 350 fotografija Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Sep 28, 2017 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preselio sam se na novu lokaciju i danas je palo prebacivanje akvarijuma.
Mislim da sam prosao dobro sa preselenjem, osim bolova u ledjima, jer akvarijum sa podlogom i hardom ima tezinu jednog manjeg sargofaga.
Sacuvao sam jedno 80-90 litara vode, a ostalo dosuo iz sistema, ionako je bilo vreme zya zamenu vode.
Akvarijum sa sve podlogom je postavljen na paletum ustrecovan i prevezen na drugu lokaciju.
Malo se podloga pomerila, ali ce svakako vremenom da se slegne.
Neke biljeke su pomerene iz "lezista", cekam da se voda razbistri , pa da ih ponovo vratim na mesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Sep 28, 2017 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Sep 28, 2017 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prijatelju, jeste da iskačem iz teme, ali hteo bih da ti se javno zahvalim na poklonu akvarističkoj sekciji u vidu stolitarskog akvarijuma sa kompletnom opremom. HVALA !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Sep 28, 2017 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, ali rekoh ti nema potrebe za tim.
Hoću da pomognem tvojim klincima koliko god mogu, znam da im to znači.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License