Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ribe? Pomoc! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Okt 04, 2017 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima! Smile

Akvarijum je ugaoni 300l, 1m visine, 95cm duzine i 40cm sirine. Koje ribe su najidealinije za ovaj akvarijum i interesuju me vase ideje jer ja ne znam sta da drzim, ja bi neke vece ribe al ne znam koje.

Pomozite Smile

Hvala unapred Very Happy

http://www.akvarijum.org/forum.....ic_id=1560

Evo i slike ^^
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 04, 2017 8:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 04, 2017 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta podrazumevas pod vece? Da li ti imas odredjenu vrstu vec u planu koju bi ubacio?

Mora da imas neku favorita, inace dimenzije su ti za skalare..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 10:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesto kao sto su Herosi, al onda ne mogu biljke sve ce mi pojesti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

skalari od riba mozda neki ciklidi od biljki valisnerija gigantea kriptokorina usteriana ili na duzem panju nane
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 6:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam tri korena anubius nane i zabo je u supljine na poyadini jel ce se primiti tako? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i slika Smile

http://www.akvarijum.org/forum.....ic_id=1562

http://www.akvarijum.org/forum.....ic_id=1561
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

strax357 ::
Kupio sam tri korena anubius nane i zabo je u supljine na poyadini jel ce se primiti tako? Very Happy


Hoce, samo ce taj koren/zile iz anubie da pocnu da ti izlaze van tih rupa u kojima su trenutno, nece odmah, ali vrmenom.

Sto se tice herosa nisam ih drzao tako da moraces nekoga sa iskustvom da sacekas da ti odgovori da li im odgovaraju dimenzije akvarijuma..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Okt 06, 2017 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih tu stavio trihogastere i boesemanije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Okt 06, 2017 2:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova nana mi se jako svidja, dodacu jos. Nego sad sam malo istrazio, jel bi mogao da ubacim trihogastere i ove patuljaste ciklide Apistograme cacatuoides, boreli i ramireze?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pet Okt 06, 2017 7:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimenzije akvarijuma su ti idealne za skalare.Mozes njih sa akarama nece dirati jedne druge(lepe mirne ribe pogledaj na googlu).Sto se tice herosa mozes da zaboravis na biljke.Ja drzim amere probao sam svasta od biljaka i zavrsio sa plasticnim.Inace super ribe i mogu reci moje omiljene.Pitaj ako te interesuje jos nesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Okt 06, 2017 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, znaci skalari i akare, hvala Very Happy

Samo me zanima da li Torokatum 14cm moze sa njima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pet Okt 06, 2017 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze,kod mene je bio torokatum od nekih 7,8 cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
strax357
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2017
Poruke: 11
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Okt 06, 2017 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa super onda cu tako i da uradim Skalari Akare Torokatum i Pleko, Hvala svima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License