Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 akcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Okt 03, 2017 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovim putem zelim da ukljucim jos po nekog akvaristu dobrog srca da se zavrsi akvarijum za coveka koji je invalid.saznajuci od ljudi koje poznajemo obostrano komsija koji je invalid upitao me kako bi mu ja mogao pomoci da nabavi i opremi jedan mali akvarijum s obzirom da sam akvarista.naravno odmah mi je rekao da bi on sve to da kupi jer bi mu akvarijum vise lezao od psa ili macke zbog stana. odmah mi je palo na pamet da ga iznenadim i da mu poklonim (a ne da placa ) moj stari mali akvarijum od 50-ak litara.

tako da sam mu spremio akvarijum ,imam i manji panjic nije nekog oblika vise kao budza nije razgranat,namenio sam i grejac ali izgleda je pokvaren jer nece da se iskljuci kad dogreje vodu nego stalno radi (igleda je otisao termostat)! podlogu je obecao drugar i ribice takodje ( ima crvene platike viska ) tako da nam fali rasveta za taj akvarijum ili savet koju da improvizujemo i neko ne zahtevno bilje koje sporije raste da covek ne mora svaki cas da sisa po akvarijumu s obzirom da je invalid.znaci neke sporije biljke ili neke srednjeg rasta tipa anubija neke biljke za tepih ili sta vec.ko ima viska ili trimuje svoj akvarijum u skorije vreme nek ne baca moze poslati pa da damo coveku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 03, 2017 9:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Okt 03, 2017 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako ima neko nesto da pokloni nek se javi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Okt 04, 2017 6:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje su dimenzije, ja ću da doniram rasvetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 04, 2017 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam prigušnica za T8 neonkei dve neonke ( bez postolja, armature) zatim štedljivu sijalicu, kvarcnog peska, četri pet vrsta biljaka, a od ribica ancitruse i kozice.
Rado ću mu pokloniti ako nešto od ovog treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Sre Okt 04, 2017 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je dobro doslo.sad cu da premerim akvarijum pa javljam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nzivkovic ::
Koje su dimenzije, ja ću da doniram rasvetu.

Izvinjavam se sto nisam odmah pisao dimenzije su sirina 39 visina 32 dubina 40. Eto to je nekih 50 litara kakvu rasvetu bi vi donirali?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="plovak"]Imam prigušnica za T8 neonkei dve neonke ( bez postolja, armature) zatim štedljivu sijalicu, kvarcnog peska, četri pet vrsta biljaka, a od ribica ancitruse i kozice.
Rado ću mu pokloniti ako nešto od ovog treba.[/quote
Super pa valjalo bi nam malo peska jer nemamo nista za podlogu moze i te ribice i biljke sta imate od biljaka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

plovak ::
Imam prigušnica za T8 neonkei dve neonke ( bez postolja, armature) zatim štedljivu sijalicu, kvarcnog peska, četri pet vrsta biljaka, a od ribica ancitruse i kozice.
Rado ću mu pokloniti ako nešto od ovog treba.

Valjale bi nam i te ribice i biljke i pesak.sve sto vama ne treba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok
Šaljem ti broj telefona u pp da se dogovorimo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2017 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dogovoreno,ako imas viber na tom broju pa da razmenimo slike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Okt 06, 2017 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tigar ::
nzivkovic ::
Koje su dimenzije, ja ću da doniram rasvetu.

Izvinjavam se sto nisam odmah pisao dimenzije su sirina 39 visina 32 dubina 40. Eto to je nekih 50 litara kakvu rasvetu bi vi donirali?




Led rasvetu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pon Okt 09, 2017 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala ljudima dobre volje koji su svojim malim gestovima ucinili veliku stvar.jos nam je ostalo da nabavimo po neku biljku i neke ribice gupike ili tako neke mirne ribice i grejac.pa ako neko ima viska nek se javi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Pon Okt 09, 2017 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam nešto anubija a i kojekakvog drugog bilja ako odgovara...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Ned Okt 22, 2017 8:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel završen akvarijum ??

dajte neku sliku da vidimo kako je ispao .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 26, 2017 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E stvarno druže šta bi sa akvarijumom....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka akcija kraljevska neonka gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Sub Jan 26, 2019 2:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka akcija inesi-plava neonka gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Sub Jan 26, 2019 2:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vikend Akcija u Gupiju gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Uto Apr 17, 2018 1:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aquaforest Test Pro + Akcija Aquashop Aquashop 0 Pet Okt 27, 2017 10:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka AKCIJA za Sunkenroot Ralke Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Mar 25, 2017 3:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License