Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Echinodorus 'Ozelot' Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova biljka je nekada krasila moj akvarijum Echinodorus 'Ozelot'

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 9:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo izgleda. Kaka su tvoja iskustva sa njom. Podloga, svetlost... Jel ti cvetao mozda?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovu biljku ja imam!!! jednom sam je podskratio i porasla je...drugi putkad sam je podskratio vise nije rasla (jedno 2cmi listovi pocinju da trunu).......sta da radim???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2009 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam zasto si je uopste skracivao. Ozelot mi nije cvetao . Ali je stvarno bio predivan. Rasirio se strasno kao sto se vidi na slici .Nisam imao nikakvu podlogu a svetlost je bila umerenog intenziteta. Preporucujem je svima predivana biljka raste u sirinu. Ima da se kupi kod nas ,poprilicno je bila skupa kada sam je ja nabavio .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Jan 19, 2010 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je po meni jedna od najlepsih akvarijumskih biljaka... Meni radi odlicno, mada sam joj stavio treset... Jedino sto joj pravi problem su botie Sad Sad ih pojacano hranim spirulinom, ali ako nastave da je buse... ne ine im povratak u prodavnicu Smile
Moze li da cveta? Kako se razmnozava? Sta joj je dobro staviti pored treseta(a da nije co2, posto za to nemam ni zivaca ni vremena...)?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 19, 2010 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razmnozava se cvetanjem. Iz cveta krece pupoljak pa pocinje da raste mlada biljka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka POTREBNO - Echinodorus quadricostatus... Bombadil Tražnja 0 Pet Sep 25, 2020 8:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Echinodorus Uros Kg Biljke 23 Pet Mar 22, 2019 9:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Echinodorus Bombadil Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 03, 2018 7:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kripte, echinodorus bolan970 Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Feb 17, 2018 11:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Echinodorus tenellus Novi Sad Gargi Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Feb 08, 2018 6:19 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License