Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Patuljasta podvodna žaba Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nemanja Jankov




Registrovan: 03 Nov 2017
Poruke: 0
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Nov 03, 2017 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, ako bi bilo ko mogao da mi kaže gde one imaju da se kupe i koja je cena i da li ima negde preko neta. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 03, 2017 5:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 03, 2017 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaš u Beogradu kod sponzora sajta Gupi i Pet Svet
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sub Nov 04, 2017 4:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kostaju 300 din. Mnogo su slatke Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojana_03




Registrovan: 19 Nov 2017
Poruke: 0
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 19, 2017 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li bilo ko ima iskustva sa cuvanjem patuljastih podvodnih žaba? I ja bih volela da imam jednu.😀
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka SOBO podvodna led lampa T4 gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Pon Nov 28, 2016 2:40 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Patuljasta kolisa - ponuda Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jul 17, 2013 9:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podvodna svetiljka Misfit Rasveta 7 Čet Maj 10, 2012 4:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka albino žaba gari1809 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Jan 30, 2012 11:19 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Albino žaba zokiorca Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Jan 06, 2012 4:36 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License