Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Denitratna smola-uticaj na biljke? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dux1976
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 06 Nov 2013

PorukaPoslao: Pet Nov 17, 2017 10:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima.Posle dužeg vremena u ciklidnim vodama odlučih da se ponovo vratim na biljni akvarijum.Naime u akvarijumu sa ciklidima sam držao denitratnu smolu koja se odlično pokazala.Sada me interesuje da li ista negativno utiče na biljke.Od biljaka sam za početak ubacio neke manje zahtevne tipa Hygrophila angustifolia, Hygrophila polysperma, Riccia fluitans, Monoselenium tenerum, Hedyotis salzmannii i bacopa lanigera.Hvala unapred Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Nov 17, 2017 10:16 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Biljke ponuda Gangster Ponuda 0 Pet Jan 19, 2018 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam biljke Plivac Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Jan 10, 2018 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za dno ili biljke prednjeg plana zlatnozrno Tražnja 1 Sub Dec 30, 2017 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke visak nemanjagajic Tražnja 0 Pon Dec 18, 2017 12:11 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Biljke Bojan Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Dec 15, 2017 5:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker