Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pozdrav, treba mi vase misljenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
infected_specimen
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jun 2017
Poruke: 8
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Nov 20, 2017 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledam trenutno raznorazne filtere na internetu, i vidim ovaj deluje jako jeftino, ali ima i garanciju, i dobre specifikacije. Mozete li da mi kazete kakvo je vase misljenje. Hvala unapred.
http://www.aquaholicsonline.co.....00lph.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 20, 2017 5:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pon Nov 20, 2017 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista mi ne otvara kad kliknem na link.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Uto Nov 28, 2017 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno ne otvara link, ali može ako se briše deo linka vezan za forum. Međutim, ako nije kasno evo da ti pomognem oko toga, a pošto sam ja početnik drugi neka ti daju savet! A ti napiši bar litražu akvarijuma za koji je ovaj filter. Pozdrav.

Image

Specifications:
Voltage: 240V (Australian Plug)
Power: 15W
Output: 800L/h
hose diameter: 18.5mm
Dimension: 18(L) x 18(W) x 32cm(H)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Uto Nov 28, 2017 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je taj filter za aq od 70L zadovoljiće njegove potrebe i više nego što je potrebno,
čak ćeš morati da smanjuješ protok vode, jer ipak je jak možda za ribe koje si naveo
u delu za predstavljanje, možda ima drugačijih mišljenja .... osim toga imaš spoljašnji
trokomorni filter gde je potrebna samo dobra motorna glava za prebacivanje vode u aq,
sad razmisli šta ćeš ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Uto Nov 28, 2017 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

infected_specimen ::
Gledam trenutno raznorazne filtere na internetu, i vidim ovaj deluje jako jeftino, ali ima i garanciju, i dobre specifikacije. Mozete li da mi kazete kakvo je vase misljenje. Hvala unapred.


Prethodni moj komentar se odnosi za "infected specimen" a ne za Pećinca, pobrkao stvari , sorry !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
filip89x
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2018
Poruke: 13

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2019 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

ne bih da zasipam sa novom temom pa bih iskoristio ovu.

Imam oko 6 meseci mali akvarijum 20L. Uz pomoc mnogih clanova ovde uspeo sam da sastavim nesto i to funkcionise.

Imam Atman AT-F200 filter. Pola godine koristio sam vodopad varijantu medjutim sam vodopad se i pored redovnog ciscenja potpuno zacepio i radi prilicno lose (kamenac + prljavstina + nije neki kvalitet). Probacu da ga prokuvam i isperem ali za sada izgleda bzv. Pre nedelju dana sam povezao drugu opciju filtera bez vodopada.

Pogledajte kratak snimak:
[img]http://i.imgur.com/0wEecLTh.mp4[/img]

Mnogo ima sitnih cestica u vodi, mislio sam da ce se smiriti vremenom ali nista? Da li neko ima savet kako da podesim filter? Odnosno da li da ostavim ovako? Meni izgleda da je prejako???

Sundjer je star 6 meseci ( ispiram ga svake druge nedelje akavarijumskom vodom) Imam opciju za dodavanje aktivnog uglja ili neceg drugog.... Da li mozda da dodam nesto i sta.

Imam jednu Moly, jednu Platy i jednu malu Gupy. Imao sam do skoro zenku Platy ali sam poklonio prijatelju i uzeo malu Gupy.... I imam cistaca koji glanca akvarijum.... Dobio sam i mangrovo drvo koje je trenutno u pripremi za akavrijum, a na koje cu da vezem nanu koja je u saksiji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
filip89x
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2018
Poruke: 13

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2019 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim da link koji sam postavio ne radi. Ne vidim opciju za izmenu posta.

Evo ponovo link za kratak snimak

https://i.imgur.com/0wEecLTh.mp4

Izvinjavam se moderatoru za dupli post.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
filip89x
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2018
Poruke: 13

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2019 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ponovo link
https://imgur.com/0wEecLT

ako se kopira, pretrazivac otvara
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav Sanja Ignjatov Upoznavanje 0 Pon Mar 18, 2024 5:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav Baki-MK Upoznavanje 0 Sre Dec 13, 2023 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav SuperTeška Upoznavanje 0 Pet Dec 01, 2023 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav, drugari! dalimusic Upoznavanje 0 Uto Avg 22, 2023 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License