Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kribensis albino Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Nov 24, 2017 12:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko ima neki koristan svet neka ga podeli. Uzeo sam ćalu na par pošto sam ga uspešno zeznuo da ponovo ima akvarijume Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 24, 2017 12:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Pet Nov 24, 2017 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy Lepo,lepo, prvo ćale ubedi tebe, a kasnije ti ubediš ćaleta. Ha-ha mala šala. POz. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Nov 26, 2017 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li neko da provali sa snimka da li su u pitanju dva muzijaka ili muzijak i zenka? Jel normalna ovakva agresija za njih?

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Ned Nov 26, 2017 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Što se tiče ponašanja to je karakteristično za njih, drugi deo snimka ukazuje na dominaciju jednog od mužjaka koji se ne krije ispod panja i zato mislim da su mužjaci, mada .... sve je moguće. Evo ja držim jednog povećeg skalara u aq i mislim 2 godine da je mužjak ,kad on pre neki dan bacio ikru na list kripte, pa ti sad vidi, a smeo sam da se kladim u sve što imam, da je mužjak. Budi strpljiv još malo ,vreme će pokazati, a možda im je to uvod u .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Ned Nov 26, 2017 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih rekao da su dva mužjaka. Ženke su zdepastije i imaju malo "tupu" glavu u odnosu na mužjake kod kojih je u špic.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Nov 26, 2017 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Zagledacu se malo bolje sledeci put kad skoknem do ćala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i crn... Dukisef Na poklon 1 Ned Feb 05, 2023 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Albino gupi Alexa777 Tražnja 0 Sre Sep 09, 2020 10:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus mužjak albino chaosad Razmena 1 Uto Jul 28, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem Ancitruse - muzjake ALBINO -... FEK@ Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 10, 2019 5:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License