Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li mi je Gupi trudna? pomoc pocetniku Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Dec 10, 2017 5:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekaj, aj ispocetka - koliko akvarijuma imas i od koliko litara, u kojem se nalazi mladj gupija, za koji ti trebaju sundjer filteri za mresni ili za glavni - uputi me u temu ako je otvorena za glavni - ..?

Sta podrazumevas 3 u 1 filter? Napisi neko ime, specifikaciju bilo sta ovako 3 u 1 moze da bude svasta nesto..

Kad napisah bilje mislim da stavis par biljaka, pelcera, u mresni akvarijum da mladj gupija ima sta da grize, jer imaju i bilje u svojoj ishrani.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 10, 2017 5:06 am Snimi Poruku Nazad na vrh

oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Ned Dec 10, 2017 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako planiraš unutrašnji filter ,zašto ne staviš korner filter (u njega možeš staviti malo i keramičkih prstenova,
ponekad aktivnog uglja ako zatreba, čak i motornu glavu koja bi bacala prečišćenu vodu na suprotan kraj
akvarijuma), imaš i duple takve po visini, mogućnosti su brojne.Ako ubaciš motornu glavu na dno a zatim sve
ostalo preko toga ,možeš kupiti malo providnog vagres creva (na buvljaku),nakačiš na motornu glavu i sprovedeš ga na drugi kraj aq.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License