Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moje guppy Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 9:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 9:28 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Okt 14, 2017 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo rokaj Smile Ima tu interesantnih primeraka Wink


Poslednji izmenio Bojan dana Sub Okt 14, 2017 9:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Ned Okt 15, 2017 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ne mozes ih uslikati ubacio sam ih u veliki aq pa nikako da miruju:-)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Ned Okt 15, 2017 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Okt 16, 2017 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam kako to ide sa slikanjem Smile

Nekad je tesko docarati i samu boju jer riba ne miruje i plus osvetljenje i sam ugao slikanja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Igor Dusanic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Dec 2017
Poruke: 4
Lokacija: USA

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 3:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i ja da postavim koju fotku za ljubitelje gupika ...

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 12, 2017 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zadovljstvo nam je videti tvoje ribe ovde 😉
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nikola011
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2017
Poruke: 5

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko zna gde mogu da kupim kvalitetne gupike?
Uz duzno poštovanje većina gupika po pet shopovima su krš. Ili prodaju samo mužijake bez ženki. Ovo što se uvozi iz Češke ili Indonezije na kilo je stvarno najnižeg kvaliteta. Kupio sam ful red gupi i imam podmladak koji je užasan. Po svim standardima je za WC šolju.
Nemam ambiciju da ih uzgajam u vidu biznisa već samo želim da imam lepe ribice u akvarijumu. Jasno mi je i zašto naši odgajivači ne prodaju kvalitetne ribice.
Bavio sam se akvaristikom pre 12-ak godina i nije bila toliko komercijalizovana.
Dođe mi da prošvercujem gupike iz Beča, da ih razmnožavam i delim za džabe samo da ovim dripcima pokvarim posao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 9:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikola, na jednom mestu sam video mnogo lepe primerke ali ih nisam kupovao tamo, poslaću ti u pp, još uvek ne razumem da li ovde smemo da "reklamiramo" ili ne!? pitanje Inače,nadam se da ćeš da ih prošvercuješ, a i kad bi ih prodavao ili poklanjao, stajem u red! Ja u mom akvarijumu imam samo gupike i platike, pored raznih čistača. I veruj mi po jedna gupika mi rikne na dve nedelje! Svi ostali stanovnici živi i zdravi.

A i ja jedva čekam da odem negde preko da prošetam. Prvo ću da uđem u radnju za akvaristiku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
berkut
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2010
Poruke: 15
Lokacija: obrenovac

PorukaPoslao: Pet Jan 05, 2018 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz
Imam tri linije gupia blue moscow,red ful albino i neke zuto crvene.
Ovaj blue moscow me odusevljava,jede sve zivo,zdrava lepo se razmnozava i u sustini uzivam sa njima
A ove crrvene od njih mi se place,atstrofa,koliko gode se vise trudim rezultati sve gori i gori
inace i jedna i druga vrsta zive odvojeno u aq od po 400 litara u istim uslovima
toliko
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jan 15, 2018 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

berkut ::
red ful albino


Albino gen - kilav. Predugo u krvnom srodstvu - ne kod tebe nego kod predhodnih odgajivaca. Ko zna sta od parazita nose u sebi.
Osveziti krv, Baktopur direkt+bakto tabs


Poslednji izmenio Anboy dana Pon Jan 15, 2018 8:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 23, 2018 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
berkut ::
red ful albino


Albino gen - kilav. Predugo u krvnom srodstvu - ne kod tebe nego kod predhodnih odgajivaca. Ko zna sta od parazita nose u sebi.
Osveziti krv, Baktopur direkt+bakto tabs


Slozio bih se za Albino.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 20, 2018 1:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 20, 2018 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slike mojih guppy Half-Black Pastels, koji uskoro dobija dark blue tuxed zenku Smile
A
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Igor Dusanic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Dec 2017
Poruke: 4
Lokacija: USA

PorukaPoslao: Ned Okt 28, 2018 6:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Zadovljstvo nam je videti tvoje ribe ovde 😉


Hvala drug Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy pomoc DexMax Početak u akvaristici 1 Sre Okt 06, 2021 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License