Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Colisa, izraslina na korenu peraja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Woodoo
Akvarista



Registrovan: 27 Jun 2017
Poruke: 12
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 11, 2017 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izraslina se pojavila pre mesec dana, druge ribice nisu pogođene. Brzo je dostigla sadašnju veličinu i nije rasla s vremenom. Colisa se ponaša potpuno normalno, kao i pre pojavljivanja izrasline. Vodu redovno menjam, jednom u 7 dana. Sumnjam na Limfocistis ali nisam siguran. Da li neko ima ideju koja bolest bi mogla da bude u pitanju? Hvala

https://s27.postimg.org/dk0evid5v/IMAG0805.jpg
https://s27.postimg.org/pn5qj2o83/IMAG0807.jpg
https://s27.postimg.org/5d8f3xn37/IMAG0809.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 11, 2017 1:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tina_ns
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2017
Poruke: 23

PorukaPoslao: Uto Dec 12, 2017 11:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da mi je colisa zenka bolesna, ali nisam sigurna. kod mesta gde izlazi izmet juce sam primetila crveni deo kao da joj ljuspica. sad sam primetila kad kaki stoji dugacko prazno crevce samo delic izmeta. inace kad kake visi im dugacko crevce ispunjeno izmetom. ovako je aktivna i jede normlno


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tina_ns
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2017
Poruke: 23

PorukaPoslao: Sre Dec 27, 2017 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako neko bude imao slican problem, kao ja sa mojom ribicom da zna. moja ribica je izgledala kao povredjena, naizgled je ranica igledala vremenom bolje, medjutim pocelo je da se povecava. u radnji su mi rekli da moram da je uspavam jer ima neku bolest u crevima i ako punke zarazice druge ribice. tako da zavrsila je i zamrzivacu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela izraslina na zlatnoj ribici SanjaP Bolest 6 Ned Avg 08, 2021 5:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Colisa lalia SanjaP Bolest 19 Sre Apr 07, 2021 5:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License