Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 GangsterDream Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 18, 2017 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Palo sređivanje desne strane akvarijuma... rezultat je puna kada nane Smile

Image

Image

Image

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 18, 2017 11:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 18, 2017 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos samo da se nateram da sl vikend sredim i levu stranu i bicu super...

Hvala dr Zivkovic Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogao bi malo cesce da nas obradujes sa nekom slikom, odlicno kao i uvek Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 12, 2017 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Dec 12, 2017 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raj za oci majke mi Very Happy
Bonsai se siri kako korov (a i jeste neka vrsta vodenog Very Happy ),mislim da je ovaj tvoj akvarijum tipican primer za sve one ,,neverne Tome,, koji misle da bilje(koje kod tebe izgleda sjajno uvek) i Diskusi ne mogu zajedno,bar ne ono brzorastuce (mislim da je po sredi ipak lenjost,kako kazu ko hoce uvek nadje nacin a onaj ko nece nadje uvek dobar izgovor Very Happy ).Postoji dosta vrsta koje podnose jako dobro visu temperaturu,mada na nekim stranim forumima sam video da ih ljudi jako lepo drze i na nesto nizim temperaturama.
Interesanto je ovo sa plutajucim biljkama da napravis prirodni hlad,ono sto sam ja primetio za ovih godinu dana da ova riba bas i ne voli jako osvetljenje.
Imam GoPro kamericu i gomilu ,,nesredjenog materijala,, uglavnom sa letovanja i nikako da se nakanim da napravim neki snimak ,,underwater,, jer sam los,bolje reci nikakav sa editovanjem,koliko vidim na onom snimku iz 2016-te tebi jako dobro to ide,jednostavno nemam strpljenja za to Crying or Very sad
Ne znam da li gresim ili mi se dobro cini da se broj stanovnika malo smanjio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Uto Dec 12, 2017 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pohvale za Gangstera, extra, ...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 12, 2017 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao i uvek cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 12, 2017 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ala si me bacio u rebus, pola sata brojim ribe Smile Sve su tu, ne mogu ih se otarasiti iako ima jedinki za odstrel. Jedan mi je diskus otisao od crevnih parazita, jednog jos uvek pokusavam da spasim, ali ostali pracakaju Wink Vreme je da napravim selekciju ali nikako to da uradim...

Moze biljni i diskusi, mnogo je primera i nisam ja jedini, ali zahteva dosta truda, volje i vremena. Kod mene dodatno komplikuje veliki broj riba u sistemu sto zahteva redovno sifoniranje dna koje je zbog biljne mase jako problematicno uraditi. No ko hoce...
Plutajuce bilje ima vise funkcija. Pre svega kupi nepotrebno iz vode i drzi mi alge pod kontrolom, iskreno bolje od bilo kog algara, puza i sl., drugo pravi hladovinu i zaklon ribama i kozicama, a trece kada pusti korenje u velikim grupacijama jako je dekorativno i lepo, barem meni. Preporuka od mene za sve koji imaju probleme sa algama!

Montaza je jako jednostavna. Skinuo sam neki mislim da se zove Movie Maker i u njemu jako jednostavno i brzo montiras, seces, ubacujes. Ajde mogao bi i neki podvodni iz tvog aq da izbacis Wink

Hvala oldwolf i stefane!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova slika iz avgusta me je postakla na takvo pitanje Very Happy

Image

Citat:
Moze biljni i diskusi, mnogo je primera i nisam ja jedini, ali zahteva dosta truda, volje i vremena. Kod mene dodatno komplikuje veliki broj riba u sistemu sto zahteva redovno sifoniranje dna koje je zbog biljne mase jako problematicno uraditi. No ko hoce

U potpunosti se slazem zato sam to i napisao... pojedinci su me odgovarali od ove ideje...
Npr.Adie Baumann isti akvarijum iz dva razlicita ugla... diskusi sluze samo za fotografiju,tvoja tema i ono sto radis upravo to demantuje...

Image
Image


Citat:
Montaza je jako jednostavna. Skinuo sam neki mislim da se zove Movie Maker i u njemu jako jednostavno i brzo montiras, seces, ubacujes. Ajde mogao bi i neki podvodni iz tvog aq da izbacis Wink
Hvala ti za ovaj programcic pokusacu sigurno,vazno je da postoji volja i dobra namera Very Happy bice neki potrudicu se.... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 19, 2018 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pomoćnik to sada radi sam, a dogodine i bez stolice Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Feb 19, 2018 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je prelepo! Akvarijum i sve...!
Ali mali pomoćnik - neprocenjivo!
Ljubav se stvori, i kod dece i kod odraslih, dođe samo po sebi, ali odgovornost se uči od malih nogu! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 19, 2018 4:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad je najlepse samo da sednes i da uzivas Very Happy Bravo Bravo cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
JocaZemun
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 5:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prava dzungla fenemenalno jedan on najlepsih ak. svaka cast
Diskusi plivaju u desnom a neonke u levom delu ak. Smile
Zarazio si sve po kuci sa akvaristikom Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Pecinac! Malo je stedim pri pranju dok je zima i hladno jer se uvek iskvasi, ali na prolece nam mama tradicionalno popusti Smile Genralno sva deca koja nam dodju u goste su odusevljena, mada moram priznati najvise diskusima.

@Stefanbg Ma sad je banja, jos da je udam... Smile

@JocaZemun Zena se ne da, nema nista protiv ali ga zaobilazi u sirokom luku sto se tice odrzavanja Smile
E ta formacija je pri hranjenju, ali se diskusi kasnije raspodele po celom aq pa neonke u jatu bojazljivo plivaju izmedju njih. Jedino je predator uspeo da natera neonke u jato.. ranije svaka na svoju stranu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License