Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skalari bolest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lukazmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Feb 2017
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 2:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Nov sam sa skalara pa ne znam bas, treba mi POMOC. Imam aq od 60-ak litara i imam 2 skalara, 2 black moli, 2 koridorasa, 2 ancistrusa i 2 lisice. Primetio sam da jednom skalaru fali gornje peraje i poceli su skoro svi da ga cupkaju pa sam ga stavio u kotilicu. Kad sam stavio ovog jednog ribe su se okomile na ovog drugog skalara pa sam i njega ubacio dok ne nadjem resenje. Ova postavka mi je vec nekoliko meseci. Imao sam na pocetku parazit ich ali sam to resio sa serinim proizvodom nekim, nisu bas sve prezivele ali 90% je tu. E sad me zanima sta je ovo a mislim da nije parazit jer normalno izgledaju sem ovog sto mu je ocerupano peraje. Filter je corner: bio kugle, vata, sundjer o
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 2:11 am Snimi Poruku Nazad na vrh

lukazmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Feb 2017
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 2:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izostavio sam 3 chanda ranga ribice il kako se vec zovu i jos jednu stvar. Uzeo sam od nekog lika preko oglasa pincetu da bi premestio biljke, oprao sam je samo vodom, jel to dovoljno? Nerdjajuci celik je u pitanju. Sifoniram dno na svakih 7 dana 33% vode menjam i uvek sveze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 2:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pasuje sem lisica. Kad ugasis svetlo pogledaj u akvarijum nekom lampicom videces da kidisu na sve druge ribe pogotovu na skalare, a moguce je i da se medjusobno pobiju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
lukazmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Feb 2017
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Njih sam uzeo da bi drzao algu pod kontrolom. I stvarno sve izgleda ok. Ali vidim da ta 2 algara bas luduju. Kruze oko svih riba, ne biraju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kolise i skalari Gustav777 Početak u akvaristici 2 Ned Jan 29, 2023 5:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari - Manucapura, Platinum, Plavi... dragoljub Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License