Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Identifikacija-Blog g. Duška Bojića Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.aquariumalgae.blogspot.com/ Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 8:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 9:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno, kao i kod, svih svaki početak je težak! Nisam hteo da pišem i otvaram teme koje su ovde i više nego apsolvirane po nekoliko puta!
Zadnja tri dana čitam i čitam dok nisam naišao na ovaj post! U principu sve je ovo i na drugim mestima rečeno (u drugim temama), nešto je i detaljnije opisano, posebno oko doziranja CO2, Fotoperioda itd... ali ovde ima nekako sve na jednom mestu. I pomoglo mi je da u jednom akvarijumu utvrdim da mi voda nije masna, već je to neki bio film, masni film, koji se takođe pojavljuje malom nepažnjom akvariste.
A u drugom akvarijumu imam problem sa BBA na panju i sa ovom zelenom končastom u mahovini, pa je i na staklo prešla.
Ali zahvaljujući vama, odlučio sam se za početak da i jednu i drugu mehanički koliko mogu skinem, podelim i smanjim fotoperiod, kupim Easycarbo i naravno sijamskog algara! Pa da vidimo šta će da bude. Ako ne pomogne, Panj vadim, opet mehanički uklanjam, prokuvam i verovatno ću da ga tretiram sa nečim, a mahovina ide u smeće!
Pozdrav svima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija puža Vecha Ribe 2 Sre Dec 30, 2020 3:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija puža. IvanBo Ostali Stanovnici 7 Uto Nov 10, 2020 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License