Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li je puz ili nesto deseto? :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Alexa777
Akvarista

Registrovan: 04 Jan 2014

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 2:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, vec sam postavio par tema o tome sta mi se sve pojavilo po akvarijumu pa moram i ovde Smile
Da li neko zna da li je ovo neka vrsta puza ili sta vec?
Imam dosta jajasca od helena pa sam se ponadao da su one ali dok citam tekstove, vidim da verovatno nisu Smile
evo par slika

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 2:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista

Registrovan: 08 Avg 2015

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 4:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puz jeste, koji jeste saznaces kad poraste, moze biti Physidae, moze biti Planorbidae, mogu biti i Acroloxusi, ali mala je verovatnoca.

Helene se izlezu izmedju 6-8 nedelja moguce i pre (na sredini pete nedelje) zavisno od temperature u akvarijumu. Inace neces dugo videti male helene, jer cim se izlegu odlaze u podlogu ne setaju se ovako slobodno, a i odmah se prepoznaju sa zuto crnim sarama ma koliko one male bile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Alexa777
Akvarista

Registrovan: 04 Jan 2014

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 1:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro je da nije samo opasno po zivi svet, nisam bio siguran jer mi ne lici na puza ovako malo Smile
Sve ce to helene da potamane kad se namnoze, imam sigurno preko 30 jaja a kupio 3 helene Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li ste imali nesto slicno? Bojan95 Ribe 1 Pet Mar 15, 2019 5:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Svasta nesto od biljaka Ralke Tražnja 0 Pet Jan 25, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela paucinasta materija...mozda su h... manastiriste Ostali Stanovnici 1 Ned Dec 23, 2018 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dropsy ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Nov 13, 2018 5:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nesto crno na dnu ivanhoe Početak u akvaristici 13 Ned Avg 05, 2018 9:02 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker